Okresní přebor: FK Kolín B - Býchory 2:9, Plaňany - Ratboř 2:0, Starý Kolín - Radim 0:3, Konárovice - Nučice 4:1, Třebovle - Český Brod B 3:3, Velký Osek - Bečváry 1:6, Jestřabí Lhota - Tři Dvory 2:5.

 1. Radim ⋌ 21 18 3  0 64:12 57
 2. Býchory ⋌ 21 15 3  3 55:16 48
 3. Tři Dvory ⋌ 21 10 6  5 51:37 36
 4. Ratboř ⋌ 21 10 3  8 35:24 33
 5. J. Lhota⋌ 21  8 8  5 36:30 32
 6. FK Kolín B⋌ 21 10 1 10 37:41 31
 7. Nučice⋌ 21  8 4  9 27:46 28
 8. V. Osek ⋌ 21  7 4 10 48:60 25
 9. St. Kolín⋌ 21  7 3 11 34:44 24
10. Konárovice⋌ 21  6 4 11 34:55 22
11. Č. Brod B⋌ 21  6 4 11 36:43 22
12. Plaňany ⋌ 21  6 3 12 27:48 21
13. Bečváry ⋌ 21  5 4 12 33:40 19
14. Třebovle⋌ 21  5 2 14 29:50 17

III. třída A: Krakovany - Pašinka 4:0, Veltruby - Hradištko I 1:0, Veletov - Polepy B 5:5 (za domácí Souček 3, Řehák 2), Nebovidy - Ovčáry 4:1 (Roček, Kovář, Odl, J. Pluhař – K. Machurka), Týnec n. L. – Radovesnice II 0:1, Velký Osek B - Červené Pečky B 2:2, Libodřice B - Tři Dvory B 7:0 (Šedina 3, Pudil, Kratochvíl, P. Heverle., M. Pánek)

 1. Týnec⋌ 21 18 2  1 64:7  56
 2. Nebovidy ⋌ 21 11 5  5 48:34 38
 3. Veletov⋌ 21 11 4  6 64:36 37
 4. Č. Pečky B⋌ 21 10 6  5 49:30 36
 5. Libodřice B⋌ 21 10 2  9 46:42 32
 6. Veltruby⋌ 21  9 4  8 45:43 31
 7. Polepy B⋌ 21 10 1 10 45:44 31
 8. Krakovany ⋌ 21  8 4  9 47:43 28
 9. Pašinka ⋌ 21  7 4 10 39:52 25
10. Radovesnic⋌ 21  6 5 10 24:36 23
11. V. Osek B⋌ 21  6 4 11 46:73 22
12. Hradištko I ⋌ 21  5 6 10 31:42 21
13. Tři Dvory B⋌ 21  4 5 12 24:66 17
14. Ovčáry ⋌ 21  4 4 13 32:56 16

III. třída B: Tuklaty - Rostoklaty 1:2 (Pirož – L. Kmoch 2), Zásmuky B - Jevany 4:1, Velké Chvalovice - Tismice 1:3 (M. Jeřábek – Baumruk, J. Hampl, Kafka), Liblice - Dobřichov 5:0 (Zich 2, Lanc 2, M. Řípa), Dobré Pole - Kozojedy 3:2 (za domácí Petříček 2, Neplech), Radim B - Pečky B 1:2, Břežany II - Kouřim B 7:1.

 1. Břežany II⋌ 21 18 2  1 64:19 56
 2. Pečky B⋌ 21 15 4  2 59:20 49
 3. Dobré Pole ⋌ 21 10 4  7 63:33 34
 4. Dobřichov ⋌ 21 10 4  7 35:29 34
 5. Liblice ⋌ 21 11 0 10 58:34 33
 6. Kouřim B⋌ 21 10 3  8 52:48 33
 7. Zásmuky B⋌ 21  8 4  9 55:58 28
 8. Jevany ⋌ 21  7 6  8 32:45 27
 9. Radim B⋌ 21  7 3 11 42:50 24
10. Tuklaty⋌ 21  7 3 11 34:60 24
11. Kozojedy⋌ 21  6 5 10 38:48 23
12. Rostoklaty⋌ 21  6 4 11 35:32 22
13. Tismice⋌ 21  4 5 12 34:59 17
14. Chvalovice⋌ 21  3 1 17 21:93 10

IV. třída A: Krakovany B - Býchory B 7:0, Bělušice - Žiželice 3:3 (za domácí V. Klepal, T. Říha, Kloboučník), Starý Kolín B - Volárna 5:1, Konárovice B - Ovčáry B 8:1 (za hosty Konývka), Týnec nad Labem B - Ohaře 3:0 (Žiga, T. Grubr, Balík), Jestřabí Lhota B - Němčice 3:1 (Polák, Malínek, Z. Patočka – Karásek), Sendražice – volno.

 1. Týnec B⋌ 19 14 2  3 63:13 44
 2. St. Kolín B⋌ 19 14 1  4 63:22 43
 3. Sendražice⋌ 19 13 2  4 59:24 41
 4. Žiželice⋌ 20 12 2  6 62:35 38
 5. Krakovany ⋌ 20 12 1  7 47:33 37
 6. Bělušice⋌ 19 11 3  5 57:35 36
 7. J. Lhota B⋌ 20 11 3  6 40:31 36
 8. Konárovice⋌ 19  6 2 11 32:42 20
 9. Ovčáry B⋌ 19  6 1 12 32:68 19
10. Volárna⋌ 19  5 3 11 23:43 18
11. Býchory B⋌ 20  5 2 13 22:80 17
12. Ohaře⋌ 19  3 2 14  9:41 11
13. Němčice⋌ 20  2 0 18 19:61  6

IV. třída B: Lošany - Štítarský SK 2:1 (za domácí Slezák, Kříž), Cerhenice - Ratboř B 6:2, Pašinka B - Kořenice 0:15, Nebovidy B - Ratenice 2:1 (za domácí Kořínek, V. Vinš – 52 let), Dolní Chvatliny - Nová Ves 1:2 (Benko – Kadečka, Březina), Svojšice B - Bečváry B 0:3, Vrbová Lhota B - Křečhoř 1:6 (Magallon – Kopecký 3, Kovařík 2, Dudzik).

 1. Cerhenice⋌ 21 18 2  1 100:25  56
 2. BečváryB⋌ 21 13 5  3  95:26  44
 3. Křečhoř⋌ 21 14 2  5  61:37  44
 4. Ratboř B⋌ 21 13 4  4  67:41  43
 5. Nebovidy⋌ 21 10 3  8  55:65  33
 6. Lošany⋌ 21 10 2  9  62:49  32
 7. Nová Ves⋌ 21  9 4  8  44:41  31
 8. Kořenice⋌ 21  9 4  8  66:43  31
 9. Chvatliny⋌ 21  8 3 10  74:56  27
10. Svojšice⋌ 21  7 3 11  29:62  24
11. Štítarský ⋌ 21  6 3 12  36:49  21
12. Ratenice⋌ 21  6 2 13  38:49  20
13. Pašinka B⋌ 21  3 0 18  26:104  9
14. Vr. Lhota⋌ 21  2 1 18  28:134  7

IV. třída C: Břežany II B - Rostoklaty B 1:3 (za hosty O. Pakandl 2, Smoleňák), Plaňany B - Jevany B 14:1, Liblice B - Dobřichov B 3:1 (Hybeš 2, Vaněk – M. Valeš), Horní Kruty - Chotutice 0:0, Svojšice - Ždánice 2:4 (za domácí Vychodil 2), Vrbová Lhota 98 - Kšely 2:0 (Dobromysl 2), volno – Tuchoraz B.

 1. Vr. Lhota ⋌ 19 17 1  1 89:17 52
 2. Tuchoraz B⋌ 19 15 1  3 65:18 46
 3. Ždánice⋌ 19 11 3  5 57:28 36
 4. Horní Kruty⋌ 20 10 5  5 44:21 35
 5. Dobřichov ⋌ 20 11 1  8 39:43 34
 6. Liblice B⋌ 20  8 3  9 35:57 27
 7. Svojšice⋌ 19  8 2  9 50:42 26
 8. Rostoklaty⋌ 20  7 3 10 35:37 24
 9. Plaňany B⋌ 19  7 0 12 39:58 21
10. Kšely⋌ 19  5 5  9 21:33 20
11. Brežany II⋌ 19  5 1 13 30:84 16
12. Chotutice⋌ 20  3 5 12 25:50 14
13. Jevany B⋌ 19  3 2 14 31:72 11