Okresní přebor: Býchory - Velký Osek 4:1, Ratboř - Český Brod B 3:1, Radim - Nučice 3:0, Bečváry - Třebovle 0:2, Tři Dvory - Konárovice 3:0, FK Kolín B - Starý Kolín 0:4, Jestřabí Lhota - Plaňany 7:1.


1. Radim ⋌ 5 4 1 0 14:4  13
2. Býchory ⋌ 5 4 0 1 10:2  12
3. Jestřabí Lhota ⋌ 5 4 0 1 14:7  12
4. Nučice⋌ 5 4 0 1  8:5  12
5. Tři Dvory ⋌ 5 3 1 1 16:8  10
6. Velký Osek ⋌ 5 2 1 2 13:15  7
7. Ratboř ⋌ 5 2 0 3  7:8   6
8. Konárovice⋌ 5 2 0 3  8:14  6
9. FK Kolín B⋌ 5 2 0 3  7:9   6
10. Český Brod B⋌ 5 2 0 3  9:10  6
11. Starý Kolín⋌ 5 1 2 2  8:7   5
12. Plaňany ⋌ 5 1 1 3  8:14  4
13. Třebovle⋌ 5 1 0 4  7:15  3
14. Bečváry⋌ 5 0 0 5  2:13  0


III. třída A: Pašinka - Velký Osek B 9:2, Hradištko I - Radovesnice II 2:1 (za domácí Michalko, Polák), Polepy B - Ovčáry 3:0, Červené Pečky B - Týnec nad Labem 1:1, Tři Dvory B - Nebovidy 0:4 (Odl, Roček, Přibyl, R. Miška), Krakovany - Veletov 4:3, Libodřice B - Veltruby 4:1 (za domácí Vrablec 2, Pánek 2).


1. Týnec n. L.⋌ 5 4 1 0 16:3  13
2. Polepy B⋌ 5 4 0 1 12:3  12
3. Nebovidy⋌ 5 4 0 1 12:6  12
4. Č. Pečky B⋌ 5 3 2 0 13:4  11
5. Veletov⋌ 5 3 1 1 14:9  10
6. Libodřice ⋌ 5 3 0 2 14:9   9
7. Hradištko ⋌ 5 2 1 2  9:10  7
8. Veltruby⋌ 5 2 0 3 12:10  6
9. Krakovany ⋌ 5 2 0 3  8:11  6
10. Pašinka ⋌ 5 1 1 3 13:13  4
11. Radovesnice II⋌ 5 1 1 3  8:10  4
12. Ovčáry ⋌ 5 1 1 3  5:13  4
13. Tři Dvory B⋌ 5 1 0 4  4:18  3
14. Velký Osek B⋌ 5 0 0 5  4:25  0


III. třída B: Rostoklaty - Radim B 2:0 (P. Strnad, Kmoch), Jevany - Kozojedy 1:1, Tismice - Dobřichov 0:3 (Kuta, M. Souček, T. Karafiát), Pečky B - Dobré Pole 1:0 (Soukup), Kouřim B - Liblice 2:1, Tuklaty - Velké Chvalovice 3:1 (za domácí V. Procházka, Janský, Borovský), Břežany II - Zásmuky B 2:1 (za domácí Franek, Mišák).


1. Břežany II⋌ 5 5 0 0 14:4  15
2. Pečky B⋌ 5 4 1 0 13:2  13
3. Kouřim B⋌ 5 4 0 1 14:9  12
4. Tuklaty⋌ 5 3 0 2 12:14  9
5. Jevany ⋌ 5 2 1 2  5:9   7
6. Chvalovice⋌ 5 2 0 3 10:15  6
7. Rostoklaty⋌ 5 2 0 3 14:6   6
8. Zásmuky B⋌ 5 2 0 3 12:20  6
9. Dobřichov ⋌ 5 2 0 3  9:10  6
10. Dobré Pole ⋌ 5 2 0 3  7:9   6
11. Liblice ⋌ 5 2 0 3 11:8   6
12. Kozojedy⋌ 5 1 1 3  9:13  4
13. Tismice⋌ 5 1 1 3  5:10  4
14. Radim B⋌ 5 1 0 4  5:11  3


IV. třída A: Býchory B - Sendražice 3:3 (za domácí P. Chlumský, Šlechta, J. Křivský), Žiželice - Ohaře 2:1, Volárna - Ovčáry B 5:0 (Wolfram st. 2, Luťha, Šindelář, Mlýnek), Němčice - Konárovice B 0:3, Krakovany B - Starý Kolín B 5:2, Jestřabí Lhota B - Bělušice 0:4 (J. Říha, T. Říha, Baroch, Kopecký).


1. Žiželice⋌ 4 4 0 0 12:2  12
2. Týnec n. L. B⋌ 4 3 0 1 12:4   9
3. St. Kolín B⋌ 5 3 0 2 20:8   9
4. Krakovany ⋌ 5 3 0 2 11:9   9
5. Konárovice⋌ 5 3 0 2 10:10  9
6. Bělušice⋌ 5 3 0 2 17:16  9
7. Sendražice⋌ 5 2 1 2 13:7   7
8. Němčice⋌ 5 2 0 3  5:11  6
9. J. Lhota B⋌ 4 2 0 2  9:10  6
10. Volárna⋌ 4 2 0 2  9:5   6
11. Ovčáry B⋌ 4 1 0 3  6:14  3
12. Býchory B⋌ 5 0 1 4  3:27  1
13. Ohaře⋌ 3 0 0 3  1:5   0


IV. třída B: Štítarský SK - Svojšice B 3:0 (Dedek 2, Havelka), Ratboř B - Nová Ves 6:1 (za domácí Kruliš 4, Palermo, Kocourek), Kořenice - Ratenice 3:0 (Malcher 2, A. Sivák), Bečváry B - Dolní Chvatliny 6:1, Křečhoř - Nebovidy B 3:0, Lošany - Pašinka B 5:1, Vrbová Lhota B - Cerhenice 2:3 (za domácí Dudys 2).


1. Cerhenice⋌ 5 4 1 0 24:5  13
2. Křečhoř⋌ 5 4 1 0 16:7  13
3. Ratboř B⋌ 5 3 1 1 14:8  10
4. Bečváry B⋌ 5 2 3 0 18:10  9
5. Lošany⋌ 5 2 1 2 16:13  7
6. Nová Ves⋌ 5 2 1 2 15:15  7
7. Štítarský ⋌ 5 2 1 2  9:8   7
8. Nebovidy B⋌ 5 2 1 2 14:15  7
9. Dolní Chvatliny⋌ 5 2 1 2 34:13  7
10. Kořenice⋌ 5 2 1 2 10:7   7
11. Pašinka B⋌ 5 2 0 3 11:17  6
12. Ratenice⋌ 5 1 0 4  5:13  3
13. Svojšice B⋌ 5 1 0 4  4:23  3
14. Vrb. Lhota⋌ 5 0 0 5  6:42  0


IV. třída C: Rostoklaty B - Svojšice 0:0, Jevany B - Chotutice 3:1 (za hosty Škarvada), Tuchoraz B - Dobřichov B 3:4 (za hosty Pinter 2, Beran, Dobiáš), Ždánice - Horní Kruty 0:3 (Chrastil, Raitan, Mašinda), Kšely - Liblice B 2:2 (za domácí Spozdil, E. Pešta), Vrbová Lhota 98 - Plaňany B 4:0 (Lukáš 2, Henriquez, Kapr).


1. Tuchoraz B 5  4 0 1 16:7  12
2. Dobřichov B⋌ 5 4 0 1 18:10 12
3. Vr. Lhota ⋌ 4 3 1 0 16:3  10
4. Horní Kruty⋌ 5 3 1 1  9:3  10
5. Svojšice⋌ 4 2 1 1 11:3   9
6. Chotutice⋌ 5 2 1 2 11:11  7
7. Ždánice⋌ 5 2 0 3  9:12  6
8. Jevany B⋌ 5 2 0 3  9:13  6
9. Kšely⋌ 5 1 2 2  7:10  5
10. Liblice B⋌ 5 1 2 2  7:13  5
11. Rostoklaty  4 1 1 2  6:6   4
12. Brežany II⋌ 4 0 1 3  4:16  1
13. Plaňany B⋌ 4 0 0 4  2:18  0