Okresní přebor: Radim - Býchory 1:0, Nučice - Ratboř 1:0, Český Brod B - Bečváry 2:0, Třebovle - Tři Dvory 1:4, Konárovice - FK Kolín B 2:1, Starý Kolín - Jestřabí Lhota 0:1, Plaňany - Velký Osek 4:0.


1. Radim  3 0 0  8:1  9
2. Nučice 3 0 0  6:2  9
3. J. Lhota 3 0 0  6:2  9
4. T.Dvory 2 0 1 10:5  6
5. FK Kolín B 2 0 1  7:3  6
6. Býchory  2 0 1  4:1  6
7. Plaňany 1 1 1  5:4  4
8. V. Osek 1 1 1  8:9  4
9. Č. Brod B 1 0 2  4:6  3
10. Konárovice 1 0 2 5:9  

11. St. Kolín 0 2 1  4:5  2
12. Ratboř  0 0 3  1:6  0
13. Bečváry 0 0 3  1:8  0
14. Třebovle 0 0 3  3:11 0


III. třída A: Polepy B - Pašinka 2:0 (Jelínek, vlastní), Ovčáry - Hradištko I 2:2 (Vilt, Flos – Příhoda, Michalko), Radovesnice II - Červené Pečky B 2:2 (za domácí Olexa, Scháněl), Týnec/nL - Tři Dvory B 6:1 (za domácí Kovanda 2, Kučera 2, Kratochvíl, Tatíček), Nebovidy - Krakovany 3:1 (za domácí Scheder 2, Roček), Veletov - Libodřice B 3:1 ((za domácí Veselý 2, T. Vedral), Veltruby - Velký Osek B 5:0.


1. Týnec/nL ⋌ 3 3 0 0 11:2  9
2. Veletov⋌ 3 3 0 0 10:4  9
3. Č. Pečky B⋌ 3 2 1 0  8:3  7
4. Veltruby⋌ 3 2 0 1 11:5  6
5. Polepy B⋌ 3 2 0 1  5:3  6
6. Nebovidy ⋌ 3 2 0 1  7:6  6
7. Hradištko ⋌ 3 1 1 1  7:5  4
8. Radovesnic⋌ 3 1 1 1  6:4  4
9. Ovčáry ⋌ 3 1 1 1  5:7  4
10. Libodřice ⋌ 3 1 0 2  6:7  3
11. T.Dvory B⋌ 3 1 0 2  4:10 3
12. Pašinka ⋌ 3 0 0 3  3:10 0
13. Krakovany ⋌ 3 0 0 3  1:8  0
14. V. Osek B⋌ 3 0 0 3  2:12 0


III. třída B: Tismice - Rostoklaty 2:1 (Teller, Soročin – Menšík), Dobřichov - Jevany 2:0 (Machata, Souček), Kozojedy - Pečky B 1:3 (za domácí Jan Mučka), Dobré Pole - Kouřim B 3:1 (za domácí Jícha, P. Bílý, Novotný), Liblice - Tuklaty 4:0 (Sobotka, Sedláček, Fott, Bazlík), Velké Chvalovice - Břežany II 1:4 (za domácí Kondrád), Zásmuky B - Radim B 2:1.


1. Břežany II⋌ 3 3 0 0  9:3  9
2. Pečky B⋌ 3 2 1 0  7:2  7
3. Liblice ⋌ 3 2 0 1  9:2  6
4. Kouřim B⋌ 3 2 0 1  9:7  6
5. Jevany ⋌ 3 2 0 1  4:3  6
6. Tismice⋌ 3 1 1 1  4:4  4
7. Rostoklaty⋌ 3 1 0 2 12:5  3
8. Kozojedy⋌ 3 1 0 2  8:9  3
9. D. Pole ⋌ 3 1 0 2  6:8  3
10. Dobřichov ⋌ 3 1 0 2  4:6  3
11. Radim B⋌ 3 1 0 2  5:8  3
12. Chvalovice⋌ 3 1 0 2  8:12 3
13. Tuklaty⋌ 3 1 0 2  5:11 3
14. Zásmuky B⋌ 3 1 0 2  7:17 3

IV. třída A: Volárna - Býchory B 4:0, Ovčáry B - Žiželice 1:3 (za domácí Kopecký), Týnec n. L. B - Němčice 5:0 (T. Grubr 2, Záleský 2, Černý), Konárovice B - Krakovany B 2:1 (za domácí R. Pokorný, R. Zmátlo), Starý Kolín B - Jestřabí Lhota B 4:1, Bělušice - Sendražice 0:8.


1. Žiželice⋌ 3 3 0 0 10:1  9
2. Sendražice⋌ 3 2 0 1 10:2  6
3. Týnec/nL B⋌ 3 2 0 1 10:4  6
4. St. Kolín B⋌ 3 2 0 1  9:3  6
5. J. Lhota B⋌ 3 2 0 1  9:6  6
6. Konárovice⋌ 3 2 0 1  4:5  6
7. Volárna⋌ 2 1 0 1  4:4  3
8. Ovčáry B⋌ 2 1 0 1  4:5  3
9. Krakovany ⋌ 3 1 0 2  2:5  3
10. Němčice⋌ 3 1 0 2  4:8  3
11. Bělušice⋌ 3 1 0 2  8:13 3
12. Ohaře⋌ 2 0 0 2  0:3  0
13. Býchory B⋌ 3 0 0 3  0:15 0


IV. třída B: Kořenice - Štítarský SK 2:3 (Ledašil, Novák – Kozdera, Dedek, Bobek), Ratenice - Ratboř B 0:1 (Palermo), Nová Ves - Bečváry B 1:1 (za domácí Volenec), Dolní Chvatliny - Křečhoř 3:3 (za domácí Hendrych, R. Štika, Kozel), Nebovidy B - Lošany 2:2 (za domácí Skořepa 2), Pašinka B - Vrbová Lhota B 6:2 ((Kratochvíl 2, Kašpar 2, Maertínek, Vála – Michl, Kobliha), Cerhenice - Svojšice B 8:0.


1. Cerhenice⋌ 3 2 1 0 14:1  7
2. Nebovidy B⋌ 3 2 1 0 12:5  7
3. Křečhoř⋌ 3 2 1 0 11:6  7
4. Ratboř B⋌ 3 2 0 1  3:2  6
5. Bečváry B⋌ 3 1 2 0  7:4  5
6. Chvátliny⋌ 3 1 1 1 27:7  4
7. Kořenice⋌ 3 1 1 1  6:5  4
8. Lošany⋌ 3 1 1 1 10:10 4
9. Štítarský ⋌ 3 1 1 1  4:5  4
10. N.Ves⋌ 3 1 1 1  7:9  4
11. Pašinka B⋌ 3 1 0 2  7:10 3
12. Svojšice B⋌ 3 1 0 2  4:14 3
13. Ratenice⋌ 3 0 0 3  3:9  0
14. Vrb. Lhota⋌ 3 0 0 3  4:32 0


IV. třída C: Tuchoraz B - Rostoklaty B 3:1 (za hosty Čenigr), Dobřichov B - Jevany B 3:1 (za domácí Dobiáš 2, Pinker), Chotutice-Ždánice 2:1 (Vilím, Siňor – Lenc), Horní Kruty - Kšely 1:2 (Chrastil – Hampl, Spozdil), Liblice B - Brežany II B 1:1 (Holeček – vlastní Holeček), Svojšice – Plaňany 9:1 (za domácí Vychodil 4, Havlina 2, P. Šmejkal, Dohanič, Balšánek).


1. Tuchoraz B⋌ 3 3 0 0 10:3  9
2. Chotutice⋌ 3 2 1 0  9:4  7
3. Svojšice⋌ 2 2 0 0 11:2  6
4. Dobřichov ⋌ 3 2 0 1  7:5  6
5. Vr. Lhota ⋌ 2 1 1 0  8:2  4
6. H. Kruty⋌ 3 1 1 1  5:3  4
7. Kšely⋌ 3 1 1 1  5:5  4
8. Rostoklaty⋌ 3 1 0 2  6:6  3
9. Jevany B⋌ 3 1 0 2  5:8  3
Ždánice⋌ 3 1 0 2  5:8  3
11. Liblice B⋌ 3 0 1 2  3:10 1
12. Brežany II⋌ 3 0 1 2  2:9  1
13. Plaňany B⋌ 2 0 0 2  1:12