Okresní přebor: J. Lhota – Český Brod B 2:1, Velký Osek – Konárovice 0:3, Bečváry – Liblice 3:1, Radim – Tři Dvory 1:0, Nučice – Býchory 3:1, FK Kolín B – Červené Pečky 0:1, Plaňany – Ratboř 4:2.

1. Červené Pečky 23 18 2 3 62:21 56
2. Býchory 23 18 1 4 57:23 55
3. Radim 23 12 8 3 42:25 44
4. Český Brod B 23 10 3 10 53:55 33
5. Bečváry 23 10 3 10 34:42 33
6. Velký Osek 23 10 2 11 55:39 32
7. Konárovice 23 8 8 7 44:41 32
8. Ratboř 23 8 5 10 49:47 29
9. J. Lhota 23 8 4 11 31:47 28
10. Nučice 23 7 4 12 37:49 25
11. FK Kolín B 23 6 6 11 40:54 24
12. Plaňany 23 7 3 13 39:65 24
13. Tři Dvory 23 6 4 13 37:44 22
14. Liblice 23 4 5 14 21:49 17

III. třída A: Libodřice B – Hradišťko I 7:1, Pašinka – Krakovany 5:0 (Svojtka, Suchý, V. Löwe, R. Löwe, M. Löwe), Ovčáry – Týnec 4:1 (za d: Kubíček 2, B. Machůrka, Moulis), Radovesnice II – Veltruby 2:2 (za d: Novotný 2), Nebovidy – Červené Pečky B 7:3 (za d: Pluhař 2, Myška 2, Scheder, Kowalczuk, vlastní), Velký Osek B – Starý Kolín 0:2 (Kukla, Ryšávka), Křečhoř – Veletov 1:6.

1. Starý Kolín 23 20 1 2 74:15 61
2. Veletov 23 18 4 1 72:23 58
3. Krakovany 23 11 6 6 46:41 39
4. Velký Osek B 23 11 3 9 57:49 36
5. Pašinka 23 11 2 10 55:45 35
6. Nebovidy 23 10 4 9 44:49 34
7. Libodřice B 23 10 3 10 53:56 33
8. Radovesnice II 23 8 5 10 30:39 29
9. Červené Pečky B 23 8 2 13 45:61 26
10. Ovčáry 23 7 4 12 33:47 25
11. Týnec n. L. 23 6 6 11 39:51 24
12. Veltruby 23 5 8 10 36:42 23
13. Hradišťko I 23 6 4 13 41:69 22
14. Křečhoř 23 3 2 18 26:64 11

III. třída B: Pečky B – Kouřim B 3:1, Dobré Pole – Radim B 5:2 (za domácí Štefančík 2, Hozman 2, Petříček), Ždánice – Tuklaty 4:3 (za domácí Gilbert 2, Kotrba, Kučera), Jevany – Tismice 3:4 (za hosty Baumruk 2, Houska, Vaňásek), Rostoklaty – Kozojedy 1:2 (za domácí Veselý), Velké Chvalovice – Dobřichov 0:2 (Kozák ml., Vízek), Zásmuky B – Třebovle 0:4 (Richter, Čáslava, Hovorka, Růžek).

1. Třebovle 23 15 5 3 56:25 50
2. Pečky B 23 14 4 5 49:21 46
3. Dobřichov 23 10 10 3 58:38 40
4. Kouřim B 23 11 4 8 53:51 37
5. Rostoklaty 23 9 7 7 32:26 34
6. Tuklaty 23 10 3 10 72:48 33
7. Dobré Pole 23 10 3 10 47:40 33
8. Jevany 23 10 2 11 42:49 32
9. Zásmuky B 23 9 3 11 51:50 30
10. Velké Chvalovice 23 8 4 11 35:50 28
11. Kozojedy 23 8 3 12 43:51 27
12. Tismice 23 7 5 11 38:55 26
13. Radim B 23 5 6 12 39:73 21
14. Ždánice 23 3 5 15 22:60 14

IV. třída A: Sendražice – Býchory B 0:1, Žiželice – Volárna 4:1, J. Lhota B – Konárovice B 6:0 (P. Týma 2, Šindelář, L. Týma st., Z. Patočka, Adámek), Bělušice – Starý Kolín B 10:0 (T. Říha 4, Rejfek 3, Klepal, Kopecký, Čepela), Ohaře – Krakovany B 1:1, Ovčáry B – Týnec B 1:1 (za d: Zeman), Němčice – Tři Dvory B 0:1.

1. Tři Dvory B 23 16 2 5 50:26 50
2. Sendražice 23 15 4 4 61:27 49
3. Žiželice 23 15 3 5 68:38 48
4. Týnec n. L. B 23 12 3 8 51:41 39
5. Ovčáry B 23 10 5 8 52:41 35
6. Konárovice B 23 10 4 9 43:52 34
7. Volárna 23 10 3 10 48:56 33
8. Krakovany B 23 9 5 9 65:47 32
9. Bělušice 23 9 5 9 57:52 32
10. J. Lhota B 23 8 5 10 48:45 29
11. Starý Kolín B 23 8 2 13 43:57 26
12. Býchory B 23 7 3 13 27:60 24
13. Němčice 23 5 4 14 34:62 19
14. Ohaře 23 2 2 19 21:64 8

IV. třída B: Vrbová Lhota B – Štítary 1:8 (Kočka – Zelený 2, Dedek 2, Povolný 2, Havelka, Jiránek), Kořenice – Lošany 2:3 (za d: A. Sivák, Ledašil), Nebovidy B – Polepy B 0:3, Bečváry B – Svojšice B 1:3, Pašinka B – Cerhenice 2:1 (za d: Havel 2), Dolní Chvatliny – Ratboř B 2:3 (za d: Hendrych), Nová Ves – Ratenice 0:0.

1. Polepy B 23 19 2 2 110:27 59
2. Cerhenice 23 15 3 5 96:28 48
3. Nov á Ves I 23 13 2 8 56:34 41
4. Lošany 23 11 6 6 74:48 39
5. Ratboř B 23 11 6 6 67:48 39
6. D. Chvatliny 23 11 1 11 68:52 34
7. Bečváry B 23 9 5 9 47:43 32
8. Kořenice 23 8 8 7 50:47 32
9. Ratenice 23 9 4 10 56:65 31
10. Štítary 23 8 6 9 61:51 30
11. Nebovidy B 23 8 4 11 47:62 28
12. Svojšice B 23 7 4 12 45:66 25
13. Pašinka B 23 4 1 18 25:112 13
14. Vrbová Lhota B 23 2 0 21 20:139 6

IV. třída C: Vrbová Lhota – Plaňany B 15:1 (za d: Dobromysl 3, Bucek 3, Gonzales 3, Colman 3, Alvarado, Prejza, Lubas), Břežany II – Chotutice 9:0, Svojšice – Liblice B 5:3 (za d: Vychodil 2, Dohani, M. Šudy, Janoušek), Jevany B – Tuchoraz B 0:1, Rostoklaty B – Kšely 0:0, Horní Kruty – Dobřichov B 6:2 (za domácí Chrastil 4, Šimonek, Vlček), Dobré Pole B – volno.

1. Břežany II 21 18 1 2 94:11 55
2. Vrbová Lhota 22 15 3 4 99:28 48
3. Horní Kruty 21 13 3 5 61:20 42
4. Tuchoraz B 21 10 4 7 61:40 34
5. Kšely 21 10 3 8 39:43 33
6. Rostoklaty B 21 9 3 9 53:35 30
7. Dobřichov B 21 8 4 9 46:40 28
8. Svojšice 21 8 3 10 46:52 27
9. Liblice B 21 8 3 10 50:70 27
10. Jevany B 21 8 1 12 42:66 25
11. Chotutice 22 6 6 10 35:69 24
12. Plaňany B 22 4 1 17 25:118 13
13. Dobré Pole B 21 3 1 17 24:84 10