V úterý hostily Kosmonosy ve slunečném avšak větrném počasí krajské finále okresních fotbalových výběrů mladších žáků kategorie U12. Finálového turnaje se zúčastnila čtveřice týmů. Kromě pořádájícího OFS Mladá Boleslav také okresní výběry Kolína, Benešova a Berouna.

Vítěz středočeské části si vybojoval právo účasti v baráži o celostátní finále proti vítězi jihočeského kraje. V Kosmonosích se radovali z výhry hráči Benešova, kteří v průběhu finálového turnaje zaváhali pouze v posledním zápase s Mladou Boleslaví. Již před ním, však měli Benešovští jistotu prvního místa v turnaji a tedy postupo do souboje s Jihočechy. Stříbrný stupínek obsadili borci OFS Beroun, kteří v turnaji podlehli pouze Benešovu vysoko 0:3. Třetí skončil Kolín a se ziskem jediného bodu poslední domácí Boleslaváci.

Při závěrečném vyhlášení byli také vyhlášeni nejlepší jednotlivci. Nejlepším brankářem byl vyhlášen boleslavský Filip Roudnický, nejlepším hráčem Miloslav Klauz z Benešova a titul nejlepšího střelce si odnesl Jaroslav Tikovský z týmu OFS Beroun, kterému stačily k triumfu mezi kanonýry pouhé dva zásahy.

Pořadí: 1. Benešov 7 bodů, 2. Beroun 6b, 3. Kolín 3b, 4. Mladá Boleslav 1b.
Výsledky: Mladá Boleslav – Beroun 1:2, Benešov – Kolín 2:0, Benešov – Beroun 3:0, Mladá Boleslav – Kolín 0:1, Kolín – Beroun 0:1, Mladá Boleslav – Benešov 1:1.