Ve slunečném počasí se hrálo systémem každý s každým 2 x 20 minut. Již úvodní zápas mezi Kutnou Horou a Kolínem přinesl drama, které vyvrcholilo z závěru vítězným gólem Kutné Hory.

Benešovský výběr posléze jasně porazil Prahu západ i Kolín a postavil se i podle předvedené hry do role největšího favorita. Jenže Kutná Hora i svůj druhý zápas zvládla, a tak bylo jasné, že rozhodne poslední utkání dne.

Ještě před finále se ale poprvé trefil, až ve třetím zápase, výběr Prahy, což mu stačilo na výhru 1:0 nad Kolínem a zisk bronzových medailí.

V boji o zlato měli překvapivě navrch kutnohorští hráči, když si vypracovali tři vyložené šance, ale brankář Šimáček držel výběr Benešova nad vodou. Rozhodnutí přišlo v 31. minutě, když střela kapitána skončila na tyči a z dorážky, i s patřičnou dávkou štěstí, dostal míč do sítě nejlepší hráč turnaje Machů. A tak po zásluze brala Kutná Hora zlaté medaile.

Výsledky: OFS Kutná Hora – OFS Kolín 2:1, OFS Praha západ – OFS Benešov 0:5 (Rataj 2, Jeništa, Budil, Homola), OFS Kolín – OFS Benešov 0:3 (Rataj 2, Homola), OFS Kutná Hora – OFS Praha západ 4:0, OFS Praha západ – OFS Kolín 1:0, OFS Benešov – OFS Kutná Hora 0:1 (Machů).

1. Kutná Hora 3 3 0 0 7:1 9
2. Benešov 3 2 0 1 8:1 6
3. Praha západ 3 1 0 2 1:9 3
4. Kolín 3 0 0 3 1:6 0

Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Michal Rataj z OFS Benešov.
Nejlepším brankářem byl vyhlášen Nečas z OFS Kolín.