FK Kolín - Dvůr Králové 2:1

Domácí hráči sehráli dva naprosto rozdílné poločasy. V tom prvním za soupeřem zaostávali. V tom druhém se jejich hra zlepšila, což se projevilo i do konečného skóre.

Dvůr Králové od začátku zápasu sice lépe kombinoval, ale byli to hráči Kolína, kteří se dostali do několika slibných příležitostí. V té největší ale Čáp nedotáhl samostatný brejk do gólového konce. Tak dlouho váhal se zakončením, až mu protihráč stačil míč vypíchnout. Když pak stejný hráč špatně vyřešil přečíslení 3 na 1, všichni jeho spoluhráči se chytali za hlavu. Ještě předtím to zkoušel Štoček, jeho střela ale neměla razanci.

Promrzlí diváci se branek dočkali až po změně stran. Jako první se prosadili hosté. Po trestném kopu se míč dostal k Otradovskému a ten pohodlně skóroval. Vedení Dvora ale mělo jepičí život. O minutu později vyrovnal Štoček, jemuž vtipnou patičkou připravil pozici Čapek. Kolín byl na koni. Jeho hra se oproti prvnímu poločasu zlepšila. Mužstvo soupeře víc napadlo. Dvůr Králové měl najednou problémy s rozehrávkou. Míč z jeho kopaček častokrát skončil mimo hrací plochu. Zasloužené odměny se domácí dočkali čtyři minuty před koncem utkání. Tomáš Javorek na pravé straně sklepl míč Holubovi, který utekl svému strážci, ve vápně se zbavil dalšího protivníka a mazácky prostřelil Tomka. Tento gól definitivně rozhodl o tom, že se FK Kolín s předstihem stal vítězem celého turnaje.

Branky: 51. Štoček, 86. Holub - 50. Otradovský. Poločas: 0:0. FK Kolín: Čižinský (46. Michňa) - Šourek (46. Holub), Doseděl, Majer, Kalivoda (46. Hruška) - Kocourek (46. Čapek), Süsser, Svoboda (46. Malina), P. Javorek - Štoček, Čáp (46. T. Javorek).