Velim - Týniště n. O. 3:1

Zápas chtěli odložit, ale rozhodčí byl proti. Nakonec se to pro Velim ukázalo jako správný tah. Přestože se hrálo na podmáčeném terénu, domácí si s těžkým povrchem poradili líp než soupeř a cestu za záchranou zahájili nejlepším možným způsobem - vítězstvím.
Zápas ale pro domácí nezačal příliš šťastně. V 16. minutě zahrával Čech rohový kop a Hrabal si hlavou vstřelil vlastní gól.
Domácí obránce ale svoji chybu brzy napravil. Deset minut před přestávkou opět skóroval hlavou. Tentokrát však do správné branky.
Rozhodující moment zápas přišel chvíli po příchodu ze šaten. Snop chtěl z levé strany poslat do pokutového území centr, míč však ve vzduchu díky větru zaplachtil a nakonec šťastně skončil v síti. Snaha hostujícího gólmana Hofmana byla marná.
Velim si vedení zasloužila. Měla víc ze hry a častěji se dostávala do šancí. Svoji převahu navíc korunovala v 66. minutě. Urban předvedl krásné sólo přes tři protihráče, přihrál Slavíkovi, který z pravé strany nekompromisní ranou pod břevno upravil na konečných 3:1.

Branky: 35. Hrabal, 47. Snop, 66. Slavík - 16. vlastní Hrabal. Rozhodčí: Král. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1.
Velim: Václavík - Mikluščák, Hrabal, Antoš, Billy - Fořt, Novák (74. Hájek), Snop, Urban - Slavík (87. Vácha), Brusch (62. Lev).