Velim – Semily 3:0

„Porazili jsme nováčky soutěže, čímž jsme splnili povinnost. Teď to ale příde,“ uvedl kouč Velimi Jakub Stach.

Jeho tým začal duel velmi aktivně, za což byl také po právu odměněn. V 9. minutě poslal Snop pas za obranu soupeře, kam si naběhl Wolf, který obešel i brankáře a dával do prázdný.

„Soupeř byl vzadu špatný, ale dopředu hrál dobře. Jeho hráči byli šikovný, takže se rodily šance. My měli ještě dvě tutovky,“ konstatoval Stach.
Těmi „zatracovanými“ byli Kacafírek, který z malého vápna minul a Snop, který obelstil beka, ale svůj pokus poslal nad.

Stejně jak vstoupili do utkání, tak začali i druhý poločas. Hráči Velimi měli hned v úvodu šanci, kdy Vajgl dával míč pod sebe, jenomže Kacafírek z prostoru desítky nastřelil gólmana.

O chvíli později si ale velimští příznivci už gól zakřičeli. Radost jim připravil Vajgl, který z trestného kopu vymetl šibenici.

Soupeř poté otevřel obranu, což byla voda na mlýn „domácím“. Ti své vedení navýšili pět minut před koncem. Do černého mířil aktivní Snop.

„I když jsme vyhráli, je pořád co zlepšovat. Především máme nedostatky v organizaci hry a ve špatné komunikaci. Kluci jsou jako mrtvé ryby,“ podotkl Stach.

Branky: 9. Wolf, 53. Vajgl, 85. Snop. Rozhodčí: Vaňkát. ŽK: 4:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0.
Velim: Svoboda – Kohoutek, Antoš (62. Hruška), Marek, Budinský – Urban (70. Vácha), Tlučhoř, Vajgl, Wolf – Snop, Kacafírek (87. Vojtíšek).