Velim B - Ratboř 7:1

Utkání jasně dominovala Velim, která zvítězila 7:1. V první půli Velim ještě nic extra nepředvedla a vedla po ní jen 1:0.

"Do utkání jsme šli s tím, že budeme hrát útočně a aktivně napadat. Také jsme chtěli brzy vstřelit branku, což se nám nepovedlo. Tu jsme dali až ke konci půle. Soupeř ze začátku dobře kombinoval. Nám se příliš nedařilo. Také jsme neproměnili nějaké šance," hodnotil první poločas Jaroslav Češpiva, kouč Velimi B.

Druhá půle už byla zcela v režii Velimi. Svědčí o tom především konečný výsledek. "Do druhé půle jsme šli s tím, že budeme hrát důrazně a rychle soupeře zmáčkneme. Soupeř poté postupně odpadl. Výsledkem bylo našich sedm branek a další neproměněné šance. U nás zahrálo slušně devět hráčů, na dvou místech máme ještě problémy. Z áčka nám dnes nikdo nepomohl a z dorostu jsme měli dva kluky," uvedl Češpiva.

"První půli jsme ještě vzdorovali. Byl sice těžší terén, ale za týden to jiné nebude. V první půli jsme měli i nějaké nadějné úniky. Velim také měla šance a jednu poté také proměnila," mluvil o prvním poločase Ivan Švarc, ratbořský lodivod. "Ve druhém poločase jsme dostali dva rychlé góly a rázem to bylo 3:0. Poté jsme odpadli. Byl vidět rozdíl mezi oběma týmy, zejména ve fyzičce," nechal se slyšet Švarc. "Také došlo k nedopatření. Mělo se hrát až v neděli na umělce. Tím, že se to přeložilo na sobotu, tak jsme neměli dotatek hráčů a přijeli jsme v deseti. Velim nám jednoho hráče půjčila," dodal Švarc.

Branky: Dostál 2, Slavík 2, Psohlavec, Hájek, Tlučhoř - Suchý. Poločas: 1:0.

Velim B: Daněk - Kyncl, Dejmek, Soukup, Jelínek - Zajíc, Slavík, Tlučhoř, Němec - Hájek, Psohlavec. Střídali: Dostál, Ulrych, Jansta.

Ratboř: Lebeda - Bohouňovský, Skopec, Hošek, M. Dolejš - Jansta, Chábera, P. Dolejš, Gembiczki - Suchý, Vaněk.

(Denis Jeřábek)