Velim – Čáslav B 0:0

Po jedenácti minutách hry napálil balon Váňa a brankář Velimi Svoboda měl se střelou problémy. V 19. minutě dostal velimský Snop míč za obranu Zenitu, obhodil si vyběhnuvšího Míška, ale střela do prázdné brány skončila na tyči. Zanedlouho Snop připravil balon na vápno pro Melechovského, ten ale netrefil Míškovu bránu.

Ve druhém poločase měla sice Velim územní převahu, jenže šance si tvořila Čáslav B. V 50. minutě střílel z dálky Holek a velimský Tůma lapil míč do náruče. Za dvacet minut přihrál čáslavský Gajdošík Zikmundovi, který střelou z první vyprášil Tůmovy rukavice. Deset minut před koncem Gajdošík odcentroval, ale K. Hejný, Holek ani Brudný míč do brány nedostali, balon se otřel i o břevno.

Dvě minuty před koncem mohl rozhodnout velimský Vácha, jeho postup po pravé straně ale zastavil Radil, který jeho ránu vyrazil.

„Bylo to vyrovnané a bojovné utkání,“ řekl velimský trenér Jakub Stach. „Druhá půle byla živelná. V první půli bylo vidět, že hrají zkušenější hráči a taktika se lépe dodržovala. Druhá půle byla divoká a roztažená. Hodně se útočilo a moc se nebránilo. Utkání bez šancí se spravedlivou remízou na konci.“

„V utkání chybělo více kvality z obou stran, více fotbalovosti. Utkání bylo s nasazením, s důrazem, v pohybu a rychlé, ale neurovnané. Obě mužstva nastřelila tyč, takže spravedlivá remíza,“ připojil se kouč Čáslavi B Jiří Antoš.

Velim 1. pol.: Svoboda – Kohoutek, Antoš, Marek, Budínský – Murárik, Wolf – Urban, Snop, Vajgl – Melechovský.
Velim 2. pol.: Tůma – Kohoutek, P. Holík, Marek, Valenta – Tlučhoř, Škarecký – Jeník, Vojtíšek, Hruška – Vácha. ⋌(pav)
Čáslav B: Míšek (72. Radil) – Matoušek, K. Hejný, Váňa (46. Brudný), Svoboda (62. M. Král) – Tomíšek (72. Veselý), Krupička (77. Janda), Janda (62. Zikmunda), Gajdošík – Holek, Maxa (46. Hudec).