Velim B – Lysá nad Labem 4:3

„Vítězství v soutěži už máme jisté, tak jsem do hry pustil dorostence a náhradníky. Hráli jsme tedy v pozměněné sestavě,“ řekl na úvod svého hodnocení trenér Velimi B Jaroslav Češpiva.

Podle jeho slov oba celky začaly utkání ne úplně soustředěně a kupily chyby v obraně. Výsledkem toho byly tři rychlé góly. „My jsme si pak hráli svou kombinační hru, i když tedy trochu pomaleji než obvykle, ale vedení jsme si do kabin nesli,“ pokračoval Češpiva.

Jeho svěřenci pak poté, co šli díky Hájkovi do dvougólové výhody, nechali hosty dotáhnout na rozdíl jedné branky. Ale střídající Kasal svou trefou vrátil rezervě Velimi opět dvoubrankové vedení. A ještě že tak. „Nám pak začaly docházet síly, tak jsme některé hráče vystřídali. Výhra byla nakonec hodně vydřená. Někteří hráči byli se silami úplně na dně,“ poznamenal velimský trenér.

I když jeho tým ještě v závěru jednu branku obdržel, jednogólovou výhru dokázal udržet a zvítězil. „Jsem spokojen s výsledkem, protože jak už jsem řekl, do hry jsme zapojili dorostence, aby se otrkávali pro příští sezonu,“ shrnul svůj komentář Češpiva.

Branky: 9. Slavík, 11. Kozel, 52. Hájek, 71. Kasal. Rozhodčí: Vyhnal. ŽK: 1:3. Poločas: 2:1. Diváci: 80. Velim B: Polák – Kyncl, Jelínek, Soukup (71. Dejmek), Ulrych – Zajíc (67. Kasal), Srp, Slavík, Kozel (41. Dostál) – Hájek, Psohlavec.