Velim B - Tupadly 4:0

Oba týmy v prvních dvou kolech vybojovaly shodně čtyři body, za jedno vítězství a jednu remízu. V tomto duelu už bylo od počátku jasné, kdo bude mít navrch a byli to domácí. ,,Po utkání v Poříčanech jsme chtěli do zápasu vstoupit se zabezpečenou defenzivou, která v Poříčanech vázla. To se nám povedlo,“ byl spokojen Jaroslav Češpiva, trenér Velimi B.

V 17. minutě se velimští fandové dočkali prvního gólu, kdy se po přihrávce Jeníka trefil Melechovský. Po půlhodině hry vybídl ke skórování Psohlavec středopolaře Slavíka, ten se příliš pobízet nenechal a rázem Velim vedla o dvě branky.

V celém zápase byla nejatraktivnější 34. minuta, ve které nejdříve hosté nedali pokutový kop a hned vzápětí se trefil velimský záložník Jeník. ,,V první půli jsme hráli zodpovědně a dávali góly. Do druhé půle jsme šli s tím, že nepolevíme a náskok ještě navýšíme,“ prozradil Češpiva.

Šance Velim měla, ale s jejich proměňováním už to bylo horší. Z gólu ve druhém poločase se tak nakonec radoval jen Slavík, jenž zakončil pohlednou kombinaci Melechovského s Jeníkem.

,,Dnes jsme narazili na slabšího soupeře, který si vytvořil jen jednu šanci hlavou a neproměnil penaltu. Jinak s výkonem jsem spokojen. Dobře zapadli hráči, kteří nás posílili z áčka. Máme mladé mužstvo s perspektivou,“ nechal se slyšet kouč vítězného týmu.

Branky: 32. a 71. Slavík, 17. Melechovský, 34. Jeník. Rozhodčí: Černý. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 3:0.
Velim B: Daněk - Kyncl, Mikluščák, Dejmek, Valenta - Jeník, Srp, Slavík (81. Němec), Hlavatý (46. Zajíc) - Melechovský, Psohlavec (68. Jeník).

(Denis Jeřábek)