Velim B - Nové Dvory 4:1

Velimští šli do duelu s ofenzivní taktikou. Už ve 2. minutě se prosadil Slavík a Velim brzy vedla. ,,Po vstřelené brance jsme soupeře tlačili a měli další šance. Ty jsme bohužel nedali,“ popsal Jaroslav Češpiva, kouč Velimi B.

Nevyužitých šancí využil ve 12. minutě soupeř zásluhou Pospíšila. Nové Dvory působily houževnatým dojmem a první půle byla vcelku vyrovnaná. ,,Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme dát branku. Věděli jsme, že jsme na tom fyzicky lépe a soupeř odpadne,“ uvedl Češpiva.

Velimské do vedení poslal v 67. minutě stoper Dejmek. Poté skutečně došlo na slovo domácího trenéra a Nové Dvory přestaly fyzicky stačit. Toho ještě využil Billý s Hájkem a utkání tak skončilo 4:1 pro fotbalisty Velimi B. ,,Se třemi body jsem samozřejmě spokojen. Doufám, že příští utkání zvládneme stejně dobře,“ uzavřel Jaroslav Češpiva.

Branky: 2. Slavík, 67. Dejmek, 80. Billý, 82. Hájek - 12. Pospíšil. Rozhodčí: Kalcovský. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 1:1.
Velim B: Tůma - Kyncl, Dejmek, Mikluščák, Billý - Vojtíšek, Slavík, Jelínek, Hlavatý (60. Zajíc) - Hájek (85. Vokřál), Psohlavec.

(Denis Jeřábek)