FOTOGALERIE: Velimskou rezervu zlomil gól do šatny

Zbraslavice - Rezerva Velimi zajížděla ve 25. kole na trávník souseda z tabulky I. B třídy skupiny D, a to do Zbraslavic. Zde se jí opět nedařilo, neboť prohrála 4:2.

12.6.2010

25. kolo I. B třídy: Zbraslavice - Velim B, 12. června 2010.Foto: Deník/Michal Pavlík

Zbraslavice - Velim B 4:2

Duel to byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Největší bolestí velimských hráčů bylo to, že své šance nedokázali přetavit v góly. Naopak domácí trestali chyby, kterých se hosté dopouštěli v defenzivě.

Zlomovým okamžikem byla 44. minuta, kdy domácí vstřelili branku do šatny. ,,Myslím, že toto rozhodlo," uvedl Jiří Ptáček, asistent trenéra Velimi.

Do druhého poločasu Velim vlétla s cílem vyrovnat. Šance přicházely, góly nikoliv. A tak trestali opět domácí, a to v 52. minutě. O sedm minut později snížil Sabo. Už v 66. to bylo zase o dvě branky. Na 4:1 zvyšovaly Zbraslavice v 77. minutě, to chyboval Martin Hlavatý, jenž si do branky srazil rohový kop. V závěru ještě korigoval stav utkání Jan Hlavatý, to k bodům ale nevedlo.

Branky Velimi: 59. Sabo, 89. J. Hlavatý. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Velim B: M. Hlavatý - Kyncl, Jelínek, Sabo, Mbemba (60. Kostka) - Zajíc (85. Kosina), Kohoutek, Hájek, Vokřál - Sixta, J. Hlavatý.

(Denis Jeřábek)

12.6.2010 VSTUP DO DISKUSE

Regionální muzeum v Kolíně připravilo na sobotu zajímavý program při příležitosti Mezinárodního dne archeologie.
14

Mezinárodní den archeologie přilákal malé i velké

Druhý den voleb do poslanecké sněmovny - Bylany
8

Volby 2017 v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

OBRAZEM: Druhý volební den na Kolínsku

Kolínsko - Také druhý den voleb do poslanecké sněmovny provázela na Kolínsku hojná účast voličů. Přes 50 % hlásily volební komise v sobotu dopoledne v Polepech, Zásmukách, Doubravčanech a řadě dalších míst.

Marek Jelínek spojil vernisáž výstavy fotografií s přednáškou

Kolín – Téměř devět měsíců cestoval kolínský Marek Jelínek s kamarády na koloběžkách patnácti zeměmi od Mexika přes Nikaraguu a Kostariku až po Bolívii, Argentinu a Brazílii.

Před volebními místnostmi stály někde i fronty

Kolínsko – Nečekaný zájem voličů zaznamenali ve volebních místnostech na Kolínsku. Aby lidé mohli dát hlas svým kandidátům do poslanecké sněmovny, vyrazili k volbám ještě dříve, než se volební místnosti otevřely.