Velim B - Sibřina 2:0

Velimská rezerva byla favoritem utkání, i proto že se jí v jarní části daří. Ze tří utkání dokázala dvakrát zvítězit a nestačila jen na lídra soutěže z Červených Peček, když v minulém kole na hřišti soupeře padla v poměru 1:2.

První poločas hráči Velimi nehráli to, co by si trenér Miroslav Cmár představoval, a to Sibřině, které si do Velimi přijela pro bod, vyhovovalo. "V první půli naprosto vázla kombinace. Nakopávali jsme dlouhé míč, což hostujícím obráncům vyhovovalo. Vůbec jsme nevyužívali kraje. Musím pochválit golmana Václavíka, který nás při třech příležitostech Sibřiny podržel," nebyl s průběhem první půle spokojen domácí trenér.

V druhém poločase přišlo zlepšení na straně Velimi, i přesto se ještě musel blýsknout brankář Václavík, který svůj tým opět podržel při šanci hostů. V 58. přišel zlomový okamžik zápasu, poté co obránce Sibřiny zahrál rukou v pokutovém území a byla nařízena penalta. Hlavatý pokutový kop bez problému proměnil a Velim se ujala vedení. "Po úvodní brance jsme soupeře zatlačili a vytvořili jsme si řadu brankových příležitostí, které jsme ovšem nedokázali proměnit," litoval zmařených šancí trenér Velimi Miroslav Cmár. Definitvní rozuzlení zápasu přišlo v 87. minutě, kdy se trefil Rössler a stanovil konečný výsledek utkání na 2:0 pro velimské borce.

Branky: 58. Hlavatý z PK, 87. Rössler. Rozhodčí: Šípek. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0.
Velim B: Václavík - Kyncl, Dejmek, Srp, Čepelák - Pechar, Rössler, D. Hruška, Hlavatý (85. Babický) - J. Nedbal (87. M. Nedbal), Kostka (46. Ptáček).