Velim – Pěnčín/Turnov 3:1

„Soupeř začal výborně. Patnáct minut nás přehrával,“ přiznal trenér Velimi Jakub Stach. „My ale z první akce dali góla. Snop sebral soupeři míč, dal to před bránu a Urban ve skluzu trefil na zadní tyč. Tím to bylo daný. My hráli na brejky, oni tvořili. My jsme pak zahodili neskutečný šance. Třeba Vácha nedal z malého vápna, Snop přehazoval gólmana, ale přehodil i branku. Ve druhé půli jsme dali na dva nula. Vácha zatáhl míč, dal to pod sebe a Hruška zvyšoval na 2:0. Oni to pak trochu zdramatizovali, když snížili. Nejdřív to vypadalo, že dostanou bůra, ale pak to bylo drama. Naštěstí jsme vstřelili pojišťovací branku, když Urban poslal centr do vápna, kde Kacafírek upravil na konečných 3:1,“ popsal nejdůležitější akce zápasu Stach. „Pro nás je toto vítězství hodně důležité.,“ dodal.

Branky: 14. Urban, 56. Hruška, 71. Kacafírek – 62. Patočka. Rozhodčí: Vítek. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.
Velim: Svoboda – Kohoutek, Antoš, Marek, Billý (80. Mikluščák) – Urban, Wolf, Vajgl, Hruška – Vácha (60. Kacafírek), Snop (90. Slavík).