Velim – Chrudim 0:2

“Do prvního gólu byla hra vyrovnaná, prakticky bez šancí. První gól jsme dostali z trestného kopu z 25 metrů. Druhý poločas jsme začali trošku hrát. Jenomže po vystřídání Dan Hruška zaváhal při defenzivní činnosti, vypustil souboj, bohužel Venca Antoš ho pozdě zakřižoval a kluk to dával za tyč. Po tomto gólu jsme stáhli hru na tři obránce. V podstatě jsme se dostávali dlouhými balony za obránce. Pak jsme měli možnost penalty, kdy byl faulován Snop, jenomže, Vajgl ji neproměnil, následnou dorážku poslal Hruška do břevna,“ uvedl trenér Velimi Jiří Holatka. „Nehráli jsme tak zodpovědně dozadu jako předchozí dvě kola a směrem dopředu jsme nebyli patřičně aktivní a proto jsme zaslouženě prohráli. Taky nám hodně chyběli útočníci Brusch, který je na taneční soutěži v Anglii a Hrechko, který má nalomený dvě žebra z minulého zápasu v Turnově,“ dodal.

Zápas měl jednu pikantnost. Utkání řídil hlavní rozhodčí Janíček a když je přítomen právě tento muž „v černém“, Velim nevyhrává. „Když jsme hráli v Kolíně, byl na lajně a my prohráli. Stejně jako poté v Chrudimi a v této sezoně nás pískal hned v prvním kole v Pardubicích, kde jsme také prohráli. Bohužel pod jeho vedením jsme prohráli i dnes,“ připojil zajímavost kouč Jiří Holatka.

Branky: 39. Vladyka, 58. Vágner. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1.
Velim: Bezkočka – Mikluščák, Vítek, Antoš (60. Billý), Petričko – Vácha (52. Hruška), Snop, Vajgl, Urban – Lev, Wolf (70. Hrabal).