Kolín – Karlovy Vary 1:1

Kolín na domácím hřišti sehrál další nevydařené utkání. Přestože domácí vstoupili do zápasu aktivněji a soupeře oslabeného o čtyři hráče základní sestavy zatlačili na jeho polovinu a v 11. minutě po rohu Kocourka hlavičkoval jen těsně nad bránu hostů Doseděl, vše podstatné se v prvním poločase odehrálo na druhé straně hřiště. Ve 31. minutě totiž dostal krásnou přihrávku karlovarský Janáček, který prošel mezi domácími stopery a kolínskému brankaři Duchečkovi nezbylo než ho faulovat. Hlavní rozhodčí Šedivý za zákrok na hranici pokutového území nařídil penaltu, kterou s přehledem proměnil Tichota.
V druhé půli vsadili domácí vše na útok a málem za to byli potrestáni z rychlých a nebezpečných brejků rychlonohých karlovarských hráčů. Hosté několikrát z bezprostřední blízkosti pálili do náruče brankáře Duchečka a varský Janáček nastřelil v 50. min. břevno. Vyrovnání domácím přinesla až 81. minuta, kdy po ruce hostů rozehrál Kocourek míč na Doseděla a ten hlavou trefil přesně pravý horní roh Četverikovy brány.

Branky: 81. Doseděl – 32. Tichota z PK. Rozhodčí: Šedivý – Šedivka, Myška. ŽK: 1:0. Diváků: 150. Poločas: 0:1.
Kolín: Ducheček – Kalivoda, Šourek, Doležal (46. Fikejz), Pacák – Kocourek, Tlučhoř, Majer, Javorek (54. Mach) – Štoček (41. Svoboda), Doseděl.
Karlovy Vary: Četverik – Vincenc, Vondráček, Oslovič, Staněk – Kotáb, Tichota, Janáček (90. Strejček), Hrubý – Kovařík, Kalán (70. Zápotocký).

(Petr Sýkora)