Turnaje se zúčastnilačtyři mužstva: TJ Nučice, Velká Bukovina, garda Velká Bukoviny a garda České Kamenice.

Výsledky: Bukovina A - garda Česká Kamenice 4:4 (1:1),
Nučice A - garda Velká Bukovina 4:0 (1:0).Branky Nučic: P.Zápotocký 2, Nevšímal, Vedral.
Bukovina A - garda Bukovina 2:1 (1:0)
garda Česká Kamenice - Nučice A 2:1 (2:0). Branka Nučic: Nevšímal.
Nučice A - Bukovina A 0:2 (0:0)
garda Česká Kamenice - garda Bukovina 1:0 (0:0)
Nučice: Miroslav Svoboda - Martin Sedláček, Jaroslav Pečenka, Jiří Sládeček, Jaroslav Holub - Jan Vedral, Milan Zápotocký, Petr Zápotocký, Filip Holub - Petr Vavera, Petr Nevšímal. Střídali: František Palacký, Vladimír Rejholec, Patrik Ročin, Milan Sedláček.
Celkové pořadí: 1. Velká Bukovina A (8:5) 7 bodů, 2. Garda Česká Kamenice (7:5) 7 bodů, 3. Nučice(5:4) 3 body, 4. Garda Velká Bukovina (1:7) 0 bodů.

Po skončení turnaje se konala v hospodě na hřišti taneční zábava s občerstvením a losováním vstupenek o pěkné ceny. K tanci a poslechu
hrála hudba pana Rohlíčka. Každé mužstvo turnaje dostalo skleněný pohár.

"Turnaj se mi velmi líbil, jsem rád, že přijeli naši hosté z Nučic, jinak jsem spokojen s celým turnajem i s výkonem rozhodčích," uvedl sekretář a trenér Velké Bukoviny Josef Rajchl.

"Tento každoroční turnaj, který se letos konal ve Velké Bukovině, hodnotím velice kladně i přesto, že se Nučice umístily až na třetím místě. Děkuji všem zúčastněným hráčům i divákům a doufám, že stejně vydařený turnaj bude i v příštím roce v Nučicích," podotkl trenár Nučic Emil Myška.

(Václav Mikšovský)