Tupadly - Velim B 1:5

Zde hostující fotbalisté nezačali dobře. Už ve 12. minutě domácí hráči využili větru a po centru se radovali z úvodní branky. Poté se Velim sklidnila a začala hrát svou hru, založenou na hře po zemi a kombinaci.

Výsledkem byla 28. minuta a gól Psohlavce, jemuž přihrával středopolař Slavík. Tři minuty před odchodem do kabin strhl vedení na stranu Velimi Jelínek. ,,Hrálo se na malém hřišti a za větru. To nám příliš nevyhovuje, což se také brzy ukázalo, když jsme inkasovali. Poté se to však zlepšilo a my šli do vedení. To bylo rozhodující," hodnotil Jaroslav Češpiva, kouč rezervy Velimi.

V 56. minutě se po rohu Hájka trefil stoper Soukup. V 80. minutě přidal svou třetí asistenci Hájek, jenž nacetroval Psohlavcovi na jeho druhou branku. V 87. minutě dal konečnou podobu výsledku Slavík.

,,Už to nechci znovu zmiňovat, ale¨opět jsme měli problémy se složením kádru. Chyběli čtyři hráči béčka z minulého týdne," řekl Češpiva. ,,Rozhodující bylo, že jsme po poločasu vedli. Poté jsme hráli po větru a v pohodě vyhráli. Bylo jen otázkou kolik dáme gólů," dodal Češpiva.

Branky Velimi: 28. a 80. Psohlavec, 42. Jelínek, 56. Soukup, 87. Slavík. Rozhodčí: Tobiška. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 1:2.Velim B: Daněk - Kyncl, Dejmek, Soukup, Jelínek - Zajíc (46. Němec), Slavík, Tlučhoř, Psohlavec - Hájek (82. Marek Jansta), Martin Jansta (60. Vlk).

Denis Jeřábek