FC Tuchoraz - SK Chocerady 5:0

Utkání vyznělo jasně pro domácí, když zvítězili rozdílem třídy 5:0. ,,Byl to první mistrák a my jsme ho zvládli dobře. Hosté přijeli ve dvanácti lidech a směrem dopředu nebyli vůbec nebezpeční," byl spokojen vedoucí Tuchorazi Roman Pěkný.

Po utkání bylo ve třicáté minutě, kdy domácí zvyšovali na 3:0. Nejprve se trefil středopolař Nekolný a poté mířil dvakrát do černého stoper Trnka. ,,Soupeř nás příliš neprověřil. Měli jedinou šanci a to byla penalta ze 74. minuty, kterou náš branář chytil. Jinak nic," popsal průběh utkání Pěkný.

Hned na začátku druhé půle ještě vstřelil branku Pazderec a konečnou podobu výsledku dal střídající Veselý. ,,Kluci předvedli dobrý výkon. Bylo dobře, že jsme soupeři brzy nastříleli branky a nemuseli se tak trápit. Byl to pěkný fotbal a pro nás dobré tři body," dodal závěrem Roman Pěkný.

Branky: 16. a 30. Trnka (první z PK), 13. Nekolný, 46. Pazderec, 60. Veselý. Rozhodčí: Machýček. ŽK: 1:4.Diváci: 80. Poločas: 3:0.
FC Tuchoraz: M. Černý - Blecha,J. Černý, Trnka (77. Mučka), Šírl - Franek, T. Černý, Nekolný (60. Veselý), Šmejkal - Pazderec, Jambor (52. Vostrovský).

(Denis Jeřábek)