Tupadly - Tuchoraz 5:0

Tentokráte nestačila na Tupadly, s kterými prohrála rozdílem třídy.

Tuchoraz se dále propadá z horních pozic tabulky do jejího středu. První půle ze strany hostí nebyla úplně nejhorší. Sice po chybě v 6. minutě inkasovali, ale sami si šance vytvořit také dokázali.

Ve druhém poločase po deseti minutách hry lovil brankář Martin Černý míč podruhé a za chvíli i potřetí. To hráče Tuchorazi zlomilo a s výsledkem už nic nedokázali udělat. Navíc ještě dvakrát kapitulovali. Nejprve v 79. minutě z penalty a o sedm minut později i ze hry.

,,Utkání se mi hodnotí špatně. Jeli jsme v jedenácti lidech, což není ideální. Naše situace není dobrá. Musíme se snažit, aby se to změnilo,“ uvedl vedoucí Tuchorazi Roman Pěkný.

Branky: 6. Kavánek, 55. Čmákal, 63. Štajner, 79. Holík z PK, 86. Chvátal. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Tuchoraz: M. Černý - O. Dežo, J. Černý, Trnka, M. Kadeřábek - Blecha, T. Černý, Fialka, Šmejkal - Vostrovský, Pazderec.