Tuchoraz - Lysá nad Labem 3:4

Utkání se zvrtlo v pěknou přestřelku, neboť celkově padlo sedm branek. Spokojenější na konci mohli být svěřenci trenéra Lysé Mičince.

Už ve 12. minutě se hosté dostali do vedení. David Novák zatáhl míč do pokutového území, kde byl faulován a následnou penaltu bezpečně proměnil stoper Lukáš Novák. Domácí ovšem nejprve v 16. minutě vyrovnali zásluhou Franka a ve 28. minutě je poslal do vedení Tomáš Černý. O chvíli později bylo ale opět srovnáno, to se trefil hostující Walter. ,,Kluky musím dneska pochválit. Utkání sehráli výborně. Hráli přesně to, co jsem od nich chtěl," byl nadmíru spokojen trenér Lysé Tibor Mičinec.

Po poločase poslal Lysou do vedení Morávek a v 82. srovnával na 3:3 svým druhým gólem v zápase Franek. Konečnou podobu výsledku dal v 85. minutě pravý obránce Hanke, jenž se trefil hlavou a strhl vítězství na stranu Slovanu. ,,Těžko se mi tento zápas hodnotí. Hráli jsme špatně. Kombinace vázla. Hráli jsme bez energie a bez nabídky. Doufám, že příští utkání odehrajeme lépe. V našich hráčích to je, tak snad to v mistrákách prodaj," nechal se po utkání slyšet Roman Pěkný, vedoucí Tuchorazi.

,,Dnes to bylo po taktické stránce opravdu výborné. Jsem spokojen i s klukamaz dorostu, kteří měli v nohách včerejší zápas a dnes to odehráli taky dobře," uzvavřel Mičinec.

Branky: 16. a 82. Franek, 28. T. Černý - 12. L. Novák z PK, 30. Walter, 70. Morávek, 85. Hanke.Diváci: 100. Poločas:1:2.
Tuchoraz: M. Černý - Blecha, J. Černý, Trnka, P. Kletečka - Franek, T. Černý, Šmejkal, Fialka - Vostrovský, Pazderec. Střídali: Kadeřábek, Prokeš, Š. Kletečka.