FC Tuchoraz - Louňovice 2:3

Bohužel pro domácí to bylo utkání neúspěšné, neboť si hosté odvezli všechny tři body. K tomu jim napomohly především dvě slepené branky Vítka a Susa, které padly ve 27. a 29. minutě první půle.

Poté už si hosté utkání pohlídali a svému soupeři vyrovnání nedovolili.,,Bohužel jsme doma nezískali ani bod," litoval Roman Pěkný, vedoucí Tuchorazi.

Trnkovi se sice podařilo snížit na rozdíl jedné branky, ovšem v 68. minutě přišla branka hostujícího Valeše a opět dvoubrankové vedení Louňovic. Pazdercův gól z devadesáté minuty už domácím body nepřinesl. ,,Soupeř hrál dobře. My se musíme ponaučit z našich chyb a příště zvítězit," dodal Roman Pěkný.

Branky: 43. Trnka, 90. Pazderec - 27. Vítek, 29. Sus, 68. Valeš. Rozhodčí: Kudrjavcev. ŽK: 2:2. Poločas: 1:2.
Tuchoraz: M. Černý - Fialka (70. Veselý), J. Černý, Trnka, Šír - Franek, T. Černý, Nekolný (75. Vostrovský), Šmejkal - Jambor, Pazderec.