Tupadly – Tuchoraz 2:0

Fotbalisté Tuchorazi přicestovali do Tupadel ve značně kombinované sestavě (nastoupit museli tři hráči B-týmu) přesto neodehráli špatné utkání a po celých 90 minut byli domácím vyrovnaným soupeřem. Absence zkušených hráčů v útoku a záloze se ale podepsala na efektivitě Tuchorazi v koncovce, takže zatímco domácí své šance dokázali využít, hosté pálili jen mimo nebo do připravené náruče domácího gólmana. „Domácí dali góly, takže vyhráli zaslouženě. My jsme své šance na počátku druhého poločasu nevyužili. Domácí potom zvýšili na 2:0 z penalty a bylo rozhodnuto. V závěru zápasu jsme soupeře zavřeli na jeho půlce, ale přes zhuštěnou obranu jsme se prosadit nedokázali,“ shrnul zápas několika větami sekretář Tuchorazi Vladislav Černý.

Branky: 19. Kopecký, 58. Truksa z PK. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 2:3. Diváků: 70. Poločas: 1:0.

Tuchoraz: M. Černý – Trnka (83. Bolen), J. Černý, Kletečka, M. Kadeřábek – Pála (70. P. Kadeřábek), T. Černý, Nekolný, Šmejkal – Dumanjič, Šír.