FC Bílé Podolí – FC Tuchoraz 0:2

,,Soupeř nás prvních patnáct minut držel na naší půlce. Podolí je zvyklé na místní malé hřiště. Dobře napadalo a hrálo z první," popsal začátek utkání Roman Pěkný, vedoucí Tuchorazi.

Poté se hra vyrovnala a hosté se dostali do vedení zásluhou Pazderce. ,,Úvodní branka pro nás byla hodně důležitá," uvedl Pěkný.

Po první půli tedy Tuchoraz vedla. V 67. minutě se podruhé v utkání trefil Pazderec a výsledek 0:2 už vydržel do konce zápasu, přestože domácí měli řadu šancí. ,,Dnešní utkání rozhodlo to, že my jsme svoje šance poměnili zatímco domácí ne. Dvakrát se ocitli zcela osamoceni před naším brankářem a jednou trefili břevno. Domácí měli i míč spíše na svých kopačkách," přiznal Pěkný.

Branky: 26. a 67. Pazderec. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 2:3. ČK: 90. Bíža (Bílé Podolí). Diváci: 60. Poločas: 0:1.

FC Tuchoraz: M. Černý - Blecha, J. Černý, Trnka, Prokeš - Fialka, T. Černý, Nekolný (82. Veselý), Šmejkal (72. Šírl) - Pazderec, Kletečka (87. Kmoch).