Trutnov – FK Kolín 3:2

Lepší vstup do zápasu, který se hrál na umělé trávě, si kolínští fotbalisté ani nemohli přát. Již v 10. minutě je do vedení poslal po samostatné akci Svoboda. Jenomže jejich náskok měl jepičí život. O dvě minuty později vyrovnal po pěkné kombinaci Mařas.

Jestliže úvod zápasu hráči Kolína zvládli, vstup do druhého poločasu z jejich strany už tak skvostný nebyl. Po patnácti minutách hry je střelou k tyči zarmoutil Holubec.

Inkasovaná branka s hosty trochu zamávala, ale z chmurných okamžiků je dostal Štoček, který hlavou dokázal vyrovnat.

Jenomže to byla poslední radost hráčů z Kmochova města. Dvě minuty před koncem je totiž rozesmutnil svým druhým gólem v zápase Holubec.

„Byla to taková smolná porážka,“ uvedl kolínský záložník Jiří Biško. „Kromě gólů moc šancí nebylo. Nám ještě ve 43. minutě rozhodčí neuznal gól pro ofsajd. Navíc se hrálo na umělce a bylo hrozný vedro. Podmínky na fotbal nic moc,“ dodal.

Branky: 12. Mařas, 60. a 88. Holubec - 10. Svoboda, 75. Štoček. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:3. Diváci: 180. Poločas: 1:1.

FK Kolín: Čižinský – R. Biško (46. Holub), Zdeňka, Šourek, Franc – J. Biško, Michálek, Čapek (62. Kubát) – Kocourek, Štoček, Svoboda.