Rozhodující gól dostali dvě minuty před koncem

Trutnov - Fotbalisté Kolína v dalším kole divizní skupiny C prohráli na půdě zachraňujícího se Trutnova. Vítěznou branku vstřelili domácí dvě minuty před koncem utkání.

4.6.2011

Z utkání divize FK Kolín - Dvůr Králové (1:1).Foto: Deník/ Jakub Šťástka

Trutnov – FK Kolín 3:2

Lepší vstup do zápasu, který se hrál na umělé trávě, si kolínští fotbalisté ani nemohli přát. Již v 10. minutě je do vedení poslal po samostatné akci Svoboda. Jenomže jejich náskok měl jepičí život. O dvě minuty později vyrovnal po pěkné kombinaci Mařas.

Jestliže úvod zápasu hráči Kolína zvládli, vstup do druhého poločasu z jejich strany už tak skvostný nebyl. Po patnácti minutách hry je střelou k tyči zarmoutil Holubec.

Inkasovaná branka s hosty trochu zamávala, ale z chmurných okamžiků je dostal Štoček, který hlavou dokázal vyrovnat.

Jenomže to byla poslední radost hráčů z Kmochova města. Dvě minuty před koncem je totiž rozesmutnil svým druhým gólem v zápase Holubec.

„Byla to taková smolná porážka,“ uvedl kolínský záložník Jiří Biško. „Kromě gólů moc šancí nebylo. Nám ještě ve 43. minutě rozhodčí neuznal gól pro ofsajd. Navíc se hrálo na umělce a bylo hrozný vedro. Podmínky na fotbal nic moc,“ dodal.

Branky: 12. Mařas, 60. a 88. Holubec - 10. Svoboda, 75. Štoček. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:3. Diváci: 180. Poločas: 1:1.

FK Kolín: Čižinský – R. Biško (46. Holub), Zdeňka, Šourek, Franc – J. Biško, Michálek, Čapek (62. Kubát) – Kocourek, Štoček, Svoboda.

4.6.2011 VSTUP DO DISKUSE

Regionální muzeum v Kolíně připravilo na sobotu zajímavý program při příležitosti Mezinárodního dne archeologie.
14

Mezinárodní den archeologie přilákal malé i velké

Druhý den voleb do poslanecké sněmovny - Bylany
8

Volby 2017 v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

OBRAZEM: Druhý volební den na Kolínsku

Kolínsko - Také druhý den voleb do poslanecké sněmovny provázela na Kolínsku hojná účast voličů. Přes 50 % hlásily volební komise v sobotu dopoledne v Polepech, Zásmukách, Doubravčanech a řadě dalších míst.

Marek Jelínek spojil vernisáž výstavy fotografií s přednáškou

Kolín – Téměř devět měsíců cestoval kolínský Marek Jelínek s kamarády na koloběžkách patnácti zeměmi od Mexika přes Nikaraguu a Kostariku až po Bolívii, Argentinu a Brazílii.

Před volebními místnostmi stály někde i fronty

Kolínsko – Nečekaný zájem voličů zaznamenali ve volebních místnostech na Kolínsku. Aby lidé mohli dát hlas svým kandidátům do poslanecké sněmovny, vyrazili k volbám ještě dříve, než se volební místnosti otevřely.