1. kolo, 23. srpna, 17.00
Nebovidy – Č. Pečky B
Týnec n. L. B – Hradišťko I
Vrb. Lhota – Velký Osek B
Pašinka – Krakovany
Ovčáry – Veltruby
Veletov – Polepy B
St. Kolín – Radovesnice II
2. kolo, 30. srpna, 17.00
Č. Pečky B – Radovesnice II
Polepy B – Starý Kolín
Veltruby – Veletov
Krakovany – Ovčáry
Velký Osek B – Pašinka
Hradišťko I – Vrb. Lhota
Nebovidy – Týnec n. L. B
3. kolo, 6. září, 17.00
Týnec n. L. B – Č. Pečky B
Vrb. Lhota – Nebovidy
Pašinka – Hradišťko I
Ovčáry – Velký Osek B
Veletov – Krakovany
Starý Kolín – Veltruby
Radovesnice II – Polepy B
4. kolo, 13. září, 17.00
Č. Pečky B – Polepy B
Veltruby – Radovesnice II
Krakovany – Starý Kolín
Velký Osek B – Veletov
Hradišťko I – Ovčáry
Nebovidy – Pašinka
Týnec n. L. B – Vrb. Lhota
5. kolo, 20. září, 16.30
Vrb. Lhota – Č. Pečky B
Pašinka – Týnec n. L. B
Ovčáry – Nebovidy
Veletov – Hradišťko I
Starý Kolín – Velký Osek B
Radovesnice – Krakovany
Polepy B – Veltruby
6. kolo, 27. září, 16.30
Č. Pečky B – Veltruby
Krakovany – Polepy B
V. Osek B – Radovesnice II
Hradišťko I – Starý Kolín
Nebovidy – Veletov
Týnec n. L. B – Ovčáry
Vrbová Lhota – Pašinka
7. kolo, 4. října, 16.00
Pašinka – Červené Pečky B
Ovčáry – Vrbová Lhota
Veletov – Týnec n. L. B
Starý Kolín – Nebovidy
RadovesniceII – Hradišťko I
Polepy B – Velký Osek B
Veltruby – Krakovany
8. kolo, 11. října, 16.00
Č. Pečky B – Krakovany
Velký Osek B – Veltruby
Hradišťko I – Polepy B
Nebovidy – Radovesnice II
Týnec n. L. B – Starý Kolín
Vrbová Lhota – Veletov
Pašinka – Ovčáry
9. kolo, 18. října, 15.30
Ovčáry – Červené Pečky B
Veletov – Pašinka
Starý Kolín – Vrbová Lhota
Radovesnice II – Týnec B
Polepy B – Nebovidy
Veltruby – Hradišťko I
Krakovany – Velký Osek B
10. kolo, 25. října, 14.30
Č. Pečky B – Velký Osek B
Hradišťko I – Krakovany
Nebovidy – Veltruby
Týnec n. L. B – Polepy B
Vrb. Lhota – Radovesnice II
Pašinka – Starý Kolín
Ovčáry – Veletov
11. kolo, 1. listopadu, 14.00
Veletov – Červené Pečky B
Starý Kolín – Ovčáry
Radovesnice II – Pašinka
Polepy B – Vrbová Lhota
Veltruby – Týnec n. L. B
Krakovany – Nebovidy
Velký Osek B – Hradišťko I
12. kolo, 8. listopadu, 14.00
Č. Pečky B – Hradišťko I
Nebovidy – Velký Osek B
Týnec n. L. B – Krakovany
Vrbová Lhota – Veltruby
Pašinka – Polepy B
Ovčáry – Radovesnice II
Veletov – Starý Kolín
13. kolo, 15. listopadu, 14.00
Starý Kolín – Č. Pečky B
Radovesnice II – Veletov
Polepy B – Ovčáry
Veltruby – Pašinka
Krakovany – Vrb. Lhota
V. Osek B – Týnec n. L. B
Hradišťko I – Nebovidy

Hrají doma

Sobota – úředně: Červené Pečky B, Hradišťko I, Vrbová Lhota, Pašinka, Ovčáry, Starý Kolín, Krakovany.
Neděle – úředně: Velký Osek B, Nebovidy, Týnec nad Labem B, Veletov, Radovesnice II, Polepy B, Veltruby.