Okresní přebor: Konárovice - Býchory 2:1, Liblice - Nebovidy 9:1, Rostoklaty - Tři Dvory 5:0, Bečváry - Pečky 0:3, FK Kolín B - Třebovle 1:1, Břežany II - Týnec nad Labem 3:2, Velký Osek - Jestřabí Lhota A 2:1.

 1. Konárovice⋌ 3 3 0 0  6:1  9
 2. Třebovle⋌ 3 2 1 0 10:2  7
 3. FK Kolín B⋌ 3 2 1 0 11:4  7
 4. Liblice ⋌ 3 2 1 0 14:3  7
 5. Býchory ⋌ 3 2 0 1  6:5  6
 6. Pečky⋌ 3 2 0 1  7:4  6
 7. Velký Osek ⋌ 3 2 0 1  7:4  6
 8. Břežany II⋌ 3 1 1 1  6:8  4
 9. Rostoklaty⋌ 3 1 0 2  6:6  3
    Týnec n. L. ⋌ 3 1 0 2  6:6  3
11. Jestřabí Lhota ⋌ 3 0 1 2  6:12 1
12. Tři Dvory ⋌ 3 0 1 2  1:8  1
13. Nebovidy ⋌ 3 0 0 3  3:14 0
14. Bečváry ⋌ 3 0 0 3  1:13 0

III. třída A: Libodřice B - Červené Pečky B 3:1, Krakovany - Hradištko I 3:4, Radovesnice II - Vrbová Lhota 98 4:1 (Kukal, Sháněl, Chaloupecký, J. Janouch – Dohnálek), Ovčáry - Veletov 1:3 (Macháň – V. Vedral 2, Souček), Nová Ves I - Volárna 2:2 (za domácí Šmejkal, Fligr), Veltruby - Týnec n. L. B 0:0, Starý Kolín - Polepy B 1:3.

 1. Libodřice B ⋌ 3 3 0 0 18:3  9
 2. Veletov⋌ 3 3 0 0  9:3  9
 3. Polepy B⋌ 3 3 0 0  6:1  9
 4. Ovčáry ⋌ 3 2 0 1  8:7  6
 5. Hradištko I ⋌ 3 2 0 1  6:8  6
 6. Týnec n. L. B⋌ 3 1 1 1  7:5  4
 7. Volárna⋌ 3 1 1 1  4:5  4
 8. Č. Pečky B⋌ 3 1 0 2  3:6  3
 9. Krakovany ⋌ 3 1 0 2  7:5  3
10. Radovesnice II⋌ 3 1 0 2  6:7  3
11. Starý Kolín⋌ 3 1 0 2  5:6  3
12. Nová Ves I⋌ 3 0 1 2  3:7  1
13. Veltruby⋌ 3 0 1 2  1:5  1
14. Vrb. Lhota ⋌ 3 0 0 3  3:18 0

III. třída B: Zásmuky B - Nučice 6:3 (Fetter 3, Čapek 2, Mašín – Galler 2, Novák), Cerhenice - Jevany 3:1, Kozojedy - Tuklaty 2:1 (za domácí J. Mučka, J. Novotný), Pečky B - Kouřim B 7:0 (Vlček 5, L. Holub, Paštika), Dobřichov - Radim B 2:2 (Pačes, Karafiát – M: Ružinský, M. Michálek), Plaňany - Tuchoraz B 4:1, Dobré Pole - Horní Kruty 1:1 (Soumar – Voith).

 1. Dobré Pole ⋌ 3 2 1 0  7:3  7
 2. Cerhenice⋌ 3 2 0 1  4:5  6
 3. Jevany ⋌ 3 2 0 1  6:6  6
 4. Kozojedy⋌ 3 2 0 1  9:6  6
 5. Zásmuky B⋌ 3 2 0 1 14:8  6
 6. Pečky B⋌ 3 1 2 0 10:3  5
 7. Radim B⋌ 3 1 2 0  6:5  5
 8. Plaňany ⋌ 3 1 1 1  8:8  4
 9. Tuchoraz B⋌ 3 1 1 1  5:7  4
10. Dobřichov ⋌ 3 1 1 1  7:5  4
11. Tuklaty⋌ 3 1 0 2  7:8  3
12. Horní Kruty⋌ 3 0 2 1  5:8  2
13. Nučice⋌ 3 0 0 3  5:10 0
14. Kouřim B⋌ 3 0 0 3  2:13 0

IV. třída A: Konárovice B - Býchory B 1:2, Krakovany B - Tři Dvory B 3:3, Němčice - Žiželice 1:10 (za domácí Vacek), Ovčáry B - Ohaře 0:0, Sendražice - Bělušice 6:2 (Chloupek 2, J. Sixta, Labai, Ježek, Rössler – vlastní, Svoboda), Velký Osek B - Jestřabí Lhota B 1:7.

 1. Žiželice⋌ 3 3 0 0 21:4  9
 2. J. Lhota B⋌ 3 3 0 0 12:4  9
 3. Sendražice⋌ 3 2 0 1 11:4  6
 4. Bělušice⋌ 3 2 0 1 10:8  6
 5. Tři Dvory B⋌ 3 1 2 0 10:5  5
 6. Býchory B⋌ 3 1 1 1  5:9  4
 7. Ohaře⋌ 2 0 2 0  0:0  2
 8. Konárovice B⋌ 3 0 1 2  5:8  1
 9. Ovčáry B⋌ 3 0 1 2  3:7  1
10. Krakovany B ⋌ 2 0 1 1  3:9  1
11. Velký Osek B⋌ 3 0 1 2  3:13 1
12. Němčice⋌ 3 0 1 2  2:14 1

IV. třída B: Lošany - Ratboř B 4:7 (za domácí Kruliš 4, Bříza 2, Formánek), Křečhoř - Nebovidy B 1:1 (za domácí Novák), Bečváry B - Vrbová Lhota B 10:0, Svojšice B - Štítarský SK 1:2 (za hosty Jandák, Bobek), Ratenice - Pašinka 4:2, Kořenice - Cerhenice B 8:0 (Vendl 4, Novotný, Sivák, Sikáček, Barták), Dolní Chvátliny – volno.

 1. Štítarský SK ⋌ 3 3 0 0 10:2  9
 2. D. Chvátliny⋌ 2 2 0 0  7:3  6
 3. Bečváry B⋌ 3 2 0 1 21:11 6
 4. Ratenice⋌ 2 2 0 0  8:2  6
 5. Ratboř B⋌ 3 2 0 1 13:8  6
 6. Svojšice B⋌ 3 1 1 1  3:3  4
 7. Nebovidy B⋌ 3 1 1 1  2:5  4
 8. Lošany⋌ 3 1 0 2 13:10 3
 9. Kořenice⋌ 2 1 0 1  9:3  3
10. Vrb. Lhota B⋌ 3 1 0 2  5:20 3
11. Křečhoř⋌ 3 0 1 2  3:6  1
12. Pašinka ⋌ 3 0 1 2  7:15 1
13. Cerhenice ⋌ 3 0 0 3  1:14 0

IV. třída C: Chotutice - Tismice 1:5 (za hosty Hampl 2, Horák, Větrovec, Teller), Liblice B - Přistoupim 2:2 (za domáucí Psutka, vlastní), Rostoklaty B - Ždánice 3:0 (Veselý 2, Nekolný), Svojšice - Plaňany B 8:0 (Vychodil 4, P. Šmejkal, L: Šmejkal, Červinka, Foršt), Dobřichov B - Břežany II B 3:1 (za domácí Hubal, Sedlák, Ježek), Velké Chvalovice - Kšely 1:4 (za hosty Hrstka 2, Karlík, Křivka).

 1. Svojšice⋌ 3 3 0 0 14:1  9
 2. Přistoupim⋌ 3 2 1 0  9:3  7
 3. Kšely⋌ 3 2 0 1 11:4  6
 4. Rostoklaty B⋌ 3 2 0 1 10:2  6
 5. V. Chvalovice⋌ 3 2 0 1  6:7  6
 6. Liblice B⋌ 3 1 2 0 13:4  5
 7. Ždánice⋌ 3 1 1 1  7:7  4
 8. Tismice⋌ 3 1 0 2  7:6  3
 9. Dobřichov B ⋌ 3 1 0 2  5:11 3
10. Plaňany B⋌ 3 1 0 2  2:18 3
11. Břežany II B⋌ 3 0 0 3  2:12 0
12. Chotutice⋌ 3 0 0 3  3:14 0