Vůbec tato kategorie přinesla v sezoně několik zvratů a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo soutěž opanuje.
Nejlepšího výsledku ve 13. jarním kole dosáhli K. Kubera, R. Pokorný a P. Holub, kteří nastříleli hattrick.
Stejně jako mezi střelci, tak i mezi brankáři se rozhodlo mezi dvěma muži. Pokorný s Jansou si nakonec rovnoměrně rozdělili vítězství. Prvně jmenovaný si podmanil soutěž čistých kont, druhý zase minutovou neprůstřelnost.

Brankáři s nulou

11 – Pokorný (Třebovle).
9 – Jansa (Býchory).
7 - Málek (Jestřabí Lhota).
6 – Šlégr (Rostoklaty).
5 – Černý (Liblice), Duršpek (Velký Osek).
4 – Svoboda (Konárovice), Adamec (Týnec nad Labem), Kramer (Břežany II).
3 – Cihlář (Pečky).
2 – Brunclík (Týnec nad Labem), Arnold (FK Kolín B), Nykl (Bečváry), Špinka (Tři Dvory).
1 – Kubrycht, L. Pluhař (oba FK Kolín B), Hemmer (Pečky), Řehák (Býchory), M. Pluhař, Gráf (oba Nebovidy), Chadraba (Bečváry), Táborský (Břežany II), Heres (Jestřabí Lhota).

Minutová neprůstřelnost

508 – Jansa, 399 – Pokorný, 362 – Šlégr, 270 – Málek, 255 – J. Svoboda, 230 – Duršpek, 220 - Adamec, 217 – Černý, 196 – Brunclík, Arnold, 194 – Hemmer, 180 – Gráf, 178 – Nykl, 174 – L. Pluhař, 158 – Kramer, 148 – Řehák (Býchory, 142 – Táborský (Břežany II), Cihlář, 140 – Chadraba, 138 – Špinka, 132 – M. Pluhař, 117 – Kubrycht, 93 – Kropáček, 90 – Řehák (Tři Dvory), Heres, 78 – Vácha (Nebovidy), 75 – Foršt (Jestřabí Lhota), 70 – Peřestý (Rostoklaty), 63 – Kosař (Týnec nad Labem), 62 – Klečka (Tři Dvory), 60 – Cmár (Pečky), 58 – Žaloudek (Velký Osek), 54 – Kubizňák (FK Kolín B), 52 – Dohanič (Tři Dvory), Kukal (Nebovidy), 50 – Kubelka (Rostoklaty), 49 – Sodoma (Velký Osek), 45 – Modrovič (Pečky), 40 – Petrásek (FK Kolín B), 39 – Kukal (Nebovidy), 36 – Mašín (Nebovidy), 18 – R. Durdil (Velký Osek).

Střelci

20 – Moravec (Liblice), Pavelka (Jestřabí Lhota).
19 – D. Adamec (Velký Osek).
18 – Bobek (Třebovle), Hromádko (Třebovle).
16 – Koubek (Velký Osek).
15 - V. Holub (Bečváry), Pokorný (Tři Dvory), Kubát (FK Kolín B).
14 – P. Holub (FK Kolín B).
12 – M. Černík (Konárovice).
11 – Zich (Liblice).
10 – Kovačka (Liblice).
9 – Žídek, R. Pokorný (oba Konárovice), Mašek (Velký Osek), Zámiš (Týnec nad Labem), Z. Týma (Jestřabí Lhota), Moravec (Břežany II), Menšík (Rostoklaty).
8 – Polák (Velký Osek), P. Chlumský (Býchory), K. Kubera (Tři Dvory).
7 – Soročin (Břežany II), Vondrášek (Liblice), J. Pluhař (Nebovidy).