O víkendu mířili do černého David Adamec, Pavelka nebo Bobek. Boj o korunu krále střelců bude slibuje dramatické vyvrcholení.
Mezi brankáři k žádné podstatné změně nedošlo.

Brankáři s nulou

10 – Pokorný (Třebovle).
7 – Jansa (Býchory).
6 – Málek (Jestřabí Lhota).
5 – Černý (Liblice), Šlégr (Rostoklaty), Duršpek (Velký Osek).
4 – Svoboda (Konárovice).
3 – Kramer (Břežany II), Cihlář (Pečky).
2 – Brunclík, Adamec (oba Týnec nad Labem), Arnold (FK Kolín B), Nykl (Bečváry).
1 – Kubrycht, L. Pluhař (oba FK Kolín B), Hemmer (Pečky), Řehák (Býchory), M. Pluhař, Gráf (oba Nebovidy), Špinka (Tři Dvory), Chadraba (Bečváry), Táborský (Břežany II).

Minutová neprůstřelnost

508 – Jansa (do dalšího kola jde s 30 minutami), 399 – Pokorný (76), 362 – Šlégr (26), 270 – Málek (116), 255 – J. Svoboda (2), 230 – Duršpek (164), 217 – Černý (18), 196 – Brunclík (75), 194 – Hemmer (43), Adamec (0), 181 – Arnold (181), 180 – Gráf (10), 178 – Nykl (25), 174 – L. Pluhař (11), 158 – Kramer (20), 148 – Řehák (Býchory, 13), 142 – Táborský (Břežany II, 104), Cihlář (6), 140 – Chadraba (28), 138 – Špinka (Tři Dvory, 15), 132 – M. Pluhař (23), 117 – Kubrycht (35), 93 – Kropáček (12), 90 – Řehák (Tři Dvory, 85), 78 – Vácha (Nebovidy, 1), 75 – Foršt (Jestřabí Lhota, 9), 70 – Peřestý (Rostoklaty, 7), 63 – Kosař (Týnec nad Labem, 12), 62 – Klečka (Tři Dvory, 27), 60 – Cmár (Pečky, 17), 58 – Žaloudek (Velký Osek, 55), 54 – Kubizňák (FK Kolín B, 36), 52 – Dohanič (Tři Dvory, 1), 50 – Kubelka (Rostoklaty, 15), 49 – Sodoma (Velký Osek, 12), 40 – Petrásek (FK Kolín B, 40), 36 – Mašín (Nebovidy, 12), 35 – Kukal (Nebovidy, 5).

Střelci

17 – D. Adamec (Velký Osek).
16 – Pavelka (Jestřabí Lhota).
15 – Hromádko, Bobek (oba Třebovle), Koubek (Velký Osek).
14 – Moravec (Liblice), V. Holub (Bečváry), Pokorný (Tři Dvory).
13 – Kubát (FK Kolín B).
12 – M. Černík (Konárovice).
10 – Holub (FK Kolín B).
9 – Žídek (Konárovice), Zich (Liblice), Mašek (Velký Osek).
8 – Polák (Velký Osek), Menšík (Rostoklaty), Zámiš (Týnec nad Labem), Z. Týma (Jestřabí Lhota).
7 – Soročin, Břežany II (oba Břežany II), Kovačka, Vondrášek (oba Liblice).
6 – Richter (Třebovle), J. Kovalczuk, J. Pluhař (oba Nebovidy), Chvojka, R. Krajník, Peřestý (vš. Rostoklaty), Adamec, P. Chlumský (oba Býchory), Josef Malý (Tři Dvory), R. Pokorný (Konárovice).