Ještě lepší bilanci se ale po víkendu může chlubit jeho spoluhráč Martin Kedršt, který bývalý svůj klub popravil čtyřmi brankami.
Mezi brankáři k žádným změnám nedošlo.

Brankáři s nulou

13 – J. Černý (Radim).
7– Jansa (Býchory).
5 – Foršt (Jestřabí Lhota).
4 – Hlaváček (Český Brod B), Gebauer (Starý Kolín), T. Krutský (Nučice).
3 – Řehák (Tři Dvory), Lebeda (Ratboř), Kropáček (Bečváry).
2 – Kubizňák (FK Kolín B), Maxian (Plaňany), Svoboda (Konárovice), Pokorný (Třebovle), Hradecký (Plaňany).
1 – Málek (Jestřabí Lhota), Bártl (Plaňany), Hradecký (Třebovle), Tomáš (Býchory), Klečka (Tři Dvory), Dřízhal (Ratboř), Cihlář, Hlavatý, Kubrycht (všichni FK Kolín), Švec (Český Brod B).

Minutová neprůstřelnost

489 – Černý (do dalšího kola jde s 197 minutami), 302 – Gebauer (8), 266 – T. Krutský (54), 265 – Jansa (15), 253 – Dřízhal (14), 249 – Hlaváček (14), 210 – Foršt (135), 202 – Kubrycht (2), 194 – Pokorný (17), 159 – Lebeda (Ratboř, 20), 152 - Tomáš (50), 150 – Hradecký (92), 147 – Kubizňák (22), 140 – Řehák (41), 138 - Bártl (0), 136 - Maxian (57), 135 – Svoboda (8), 134 – Kropáček (75), 128 – Cihlář (17), 120 – Jandus (Velký Osek, 12), 116 – Málek (28), 113 – Hlavatý (113), 109 – Klečka (4), 99 – Ernyger (Konárovice, 56), 96 – Švec (89), 85 – Duršpek (Velký Osek, 3), 80 – Sova (Český Brod B, 10), 78 – Sahula (Český Brod B, 17), 77 – Považan (Český Brod B, 12), 67 – Peroutka (Velký Osek, 5), 65 – Míšek (Ratboř, 22), 60 – Krákora (Jestřabí Lhota, 0), 57 – M. Šmejkal (Český Brod B, 28), 54 – Dohanič (Tři Dvory, 5), 48 – Knytl (Plaňany, 10), 45 – Zahradníček (Bečváry, 11), 38 – Nykl (Bečváry, 38), 34 – Kurka (Velký Osek, 18), Teslík (Starý Kolín, 13), 33 – Bekešský (Jestřabí Lhota, 15), 32 – Martin Vinš (Plaňany, 12), 27 – Svoboda (Plaňany, 17), 26 – Rišlink (Český Brod B), 3), 19 – Arnold (Radim, 19), 16 – Češpiva (Třebovle, 7).

Střelci

17 – L. Tichý (Býchory).
13 – Čmugr (Jestřabí Lhota), Novák (Radim).
12 – P. Chlumský (Býchory), Mašek (Velký Osek).
11 – Havránek (Radim).
10 – D. Adamec (Velký Osek), Čáslava (Bečváry), Daniel Richter (Třebovle).
9 – Pečenka (Nučice), Jirsa (Tři Dvory), Hošek (FK Kolín B).
8 – Samuel (Radim), Žídek (Konárovice).
7 – Koubek (Velký Osek), Ilič (Ratboř), Josef Malý (Tři Dvory).
6 – Vacek (Radim), Čákora (Starý Kolín), Novotný (Býchory), R. Pokorný, M. Černík (oba Konárovice), Galler (Nučice), T. Čáslava (Plaňany), Svoboda, Kubera (oba Tři Dvory), Pavelka, Pokorný (oba Jestřabí Lhota), Vaněk (Ratboř).
5 – Exner, Dražan (oba Radim), Dohanič, Pokorný (oba Tři Dvory), T. Vančura (St. Kolín), P. Dolejš, Suchý (oba Ratboř), Bílek (FK Kolín B), Čáslava (Třebovle), Češner (Plaňany), V. Holub (Bečváry).
4 – M. Kedršt (Býchory), Sodoma, Bayer (oba Velký Osek), Dvořák, Kukla (oba Starý Kolín), Doubek (Radim), Čapek (FK Kolín B), Freund (Plaňany), Kratochvíl, Štefančík, Mrázek (vš. Český Brod B), Kuchař, Hübšt (oba Třebovle), O. Holub (Bečváry), M. Zápotocký (Nučice), Šindelář (Jestřabí Lhota).
3 – Homola, Paroulek (oba Radim), Skohoutil, Bašista (oba Tři Dvory), Říha, Martínek (oba Býchory), Vokoun (Konárovice), Pohl (Starý Kolín), Makovský, Vorlíček (oba Č. Brod B), Nevšímal (Nučice), Polák (Velký Osek), M. Puk (FK Kolín B), V. Javorský (Plaňany), Skopec (Ratboř), Kubín (Bečváry).