Mezi střelci k žádným zásadním přesunům nedošlo. Výsostné postavení si zatím drží ostrostřelec z Červených Peček Milan Čálek, jenž doposud zatížil konta gólmanů v jednadvaceti případech.
O víkendu dali dva hráči hattrick – Žídek z Konárovic a Čáslava z Bečvár

Brankáři s čistým kontem


9 – Vokáček (Červené Pečky).
8 – J. Černý (Radim).
5 – Tomáš (Býchory).
4 – T. Černý (Liblice), Jansa (Býchory), Málek (J. Lhota).
3 – L. Špaček (Velký Osek), Řehák (Tři Dvory).
2 – Svoboda, Ernyger (oba Konárovice), Zahradníček (Bečváry), Jandus, Duršpek (oba Velký Osek), T. Krutský (Nučice), Sak (Liblice).
1 – Přiklopil (Plaňany), Kubín, Kropáček (oba Bečváry), Hlaváček (Č. Brod B), Bekešský, Foršt (oba J. Lhota), Lebeda, Dřízhal (oba Ratboř), Sova (Č. Brod B), Kubizňák (FK Kolín B).
Společná nula: Přiklopil – Volavka (Plaňany).


Minutová neprůstřelnost


466 – Málek (50), 374 – Jansa (40), 363 – J. Černý (58), 324 – Tomáš (20), 313 – Vokáček (190), 249 – Jandus (2), 248 – Hradecký (20), L. Špaček (12), 198 – Svoboda (97), 194 – Ernyger (0), 185 – Řehák (38), 167 – Lebeda (57), 166 – T. Černý (30), 165 – Duršpek (18), 161 – Kubizňák (25), 151 – Zahradníček (72), 149 – Dřízhal (1), 146 – T. Krutský (122), Sak (101), 137 – Hlaváček (8), 135 – Kropáček (20), 134 – Michňa (FK Kolín B, 12), 118 – Gebauer (Červené Pečky, 62), 110 – Sova (15), 109 – Přiklopil (19), 107 – Bekešský (18), 102 – Foršt (3), 90 – Kubín (90), 89 – Bálek (FK Kolín B, 1), 80 – Michalský (FK Kolín B, 80), Rišlink (Český Brod B, 32), 75 – Volavka (Plaňany, 75), 71 – Míšek (Ratboř, 19), 62 – Špinka (Tři Dvory, 0), 43 – Kubrycht (FK Kolín B, 26), 37 – Novák (Velký Osek, 3), Čižinský (FK Kolín B, 23), 35 – Pospíšil (Č. Brod B, 20), Hrdlička (25), Klečka (Tři Dvory, 25), 30 – Schovanec (oba Liblice, 8), 29 – Dvořák (FK Kolín B, 27), 25 – Jeřábek (FK Kolín B, 5), Sahula (Český Brod B, 5), 16 – P. Javorský (Plaňany, 6), 6 – Lupták (Bečváry, 6).


Střelci


21 – Čálek (Ratboř/Červené Pečky).
17 – Koubek (Býchory).
12 – Mrázek (Český Brod B), J. Svoboda (Červené Pečky).
11 – Čmugr (Jestřabí Lhota), Češner (Plaňany).
10 – M. Černík (Konárovice), Moravec (Radim).
9 – L. Tichý (Býchory), Novák (Radim), Koubek, D. Adamec.
8 – Suchý (vš. Velký Osek), Ilič (FK Kolín B), Adamec (Červené Pečky), Galler (Nučice).
7 – Říha (Býchory), Duršpek (Velký Osek), Pokorný (Jestřabí Lhota), Kubín, O. Holub (oba Bečváry), Horejc (Český Brod B), Vacek (Radim), Vohnický (Červené Pečky), Žídek (Konárovice).
6 – Bašista (Tři Dvory), Freund (Plaňany), Formánek (Ratboř), Psutka (Liblice), M. Zápotocký (Nučice).
5 – P. Janovský (Červené Pečky), Dalli (Český Brod B), Šindelář (Jestřabí Lhota), Malý (Tři Dvory), P. Chlumský (Býchory).