Skvělou střeleckou formu prokázal zejména Karel Koubek z Býchor, který se trefil čtyřikrát. Hattricku dosáhli Brtník z Ratboře a Hrstka z Liblice.

Mezi brankáři má v polsední době formu jako hrom Lebeda z Ratboře, který již 326 minut nedostal gól. A svůj účet může ještě vylepšit.....

Po posledním kole okresního přeboru ve fotbale k žádným podstatným změnám nedošlo.

Čistá konta

9 – Černý (Býchory).

8 – Zavřel (Bečváry).

3 – Málek (Jestřabí Lhota), Černý (Liblice), Lebeda (Ratboř).

2 – Duršpek (Velký Osek), L. Havránek (Kouřim), Dittrich (Libodřice B), J. Svoboda (Konárovice).

1 – Maxian (Libodřice), Procházka, Arnold, Novák (vš. Polepy B), R. Pikner (Břežany II), Míšek (Ratboř), Adamec (Týnec nad Labem), Řehák (Velký Osek). Společná nula: Lebeda, Míšek (Ratboř).

Minutová neprůstřelnost

571 – Černý (Býchory, do dalšího kola jde se 88 minutami), 326 – Lebeda (326), 266 – Zavřel (13), 205 – Dittrich (51), 189 – Málek (0), 185 – Míšek (123), 180 – L. Havránek (12), 179 – Adamec (10), 175 – Procházka (Polepy B, 70), 173 – Duršpek (71), Arnold (22), 170 – Černý (Liblice, 28), 140 – J. Svoboda (92), 134 – R. Pikner (Břežany II, 40), 130 – F. Michálek (Kolín B, 75), 127 – Kubelka (Zásmuky B, 30), 125 – Maxian (60), 99 – Urban (Polepy B, 20), 93 – Kosprt (FK Kolín B, 16), 92 – Novák (4), 90 – Řehák (Velký Osek, 90), 74 – Petrásek (Kolín B, 2), 73 – Cink (Kolín B, 8), 72 – R. Durdil (Velký Osek, 7), 69 – Hybeš (Liblice, 69), 60 – Dřízhal (Ratboř, 1), Hanuš (FK Kolín B, 12), 54 – Bartušek (Libodřice, 12), 51 – Hanuš (Liblice 3), 48 – Mádle (Polepy B, 35), 47 – Jelínek (Libodřice), 45 – Kramer (Břežany II, 4), 41 – Sodoma (Velký Osek, 24), 40 – Brunclík (Týnec, 8), 23 – Mlázovský (Libodřice, 4).

Střelci

22 – Puk (Kouřim), Brtník (Ratboř).

20 – Koubek (Býchory).

14 – M. Snížek (Kouřim).

13 – Pavelka (Jestřabí Lhota).

12 – Kučera (Týnec nad Labem).

11 – T. Grůber (Týnec n. L.).

10 – D. Adamec, Koubek (oba Velký Osek), Z. Týma (Jestřabí Lhota), P. Dolejš (Ratboř), M. Černík (Konárovice).

9 – Sikáček, Kubín (oba Bečváry), R. Pokorný (Konárovice), Mišák, Kulvajt (oba Břežany II).

8 – Němec, Sova (oba Libodřice), Vyskočil (Ratboř), Vondrášek (Liblice), Královský (Kouřim).

7 – Pěkný (Libodřice), Černý, Čáslava (oba Bečváry), Vojtíšek (Polepy B), Nekola (Liblice).

6 – Suchý (Ratboř), Tauc, Lukáš Křelina (oba Polepy B), Sodoma (V. Osek), Vyhnánek (Býchory).