1. kolo, 23. srpna, 17.00
Žiželice – Konárovice B
Ohaře – Volárna
Býchory B – Krakovany B
Ovčáry B – Sendražice
Jestřabí Lhota B – Němčice
Starý Kolín B – Tři Dvory B
Bělušice – volno
2. kolo, 30. srpna, 17.00
Konárovice B – Tři Dvory B
Němčice – Starý Kolín B
Sendražice – J. Lhota B
Krakovany B – Ovčáry B
Volárna – Býchory B
Žiželice – Bělušice
volno – Ohaře
3. kolo, 6. září, 17.00
Bělušice – Konárovice B
Ohaře – Žiželice
Ovčáry B – Volárna
J. Lhota B – Krakovany B
St. Kolín B – Sendražice
Tři Dvory B – Němčice
Býchory B – volno
4. kolo, 13. září, 17.00
Konárovice B – Němčice
Sendražice – Tři Dvory B
Krakovany B – St. Kolín B
Volárna – Jestřabí Lhota B
Žiželice – Býchory B
Bělušice – Ohaře
volno – Ovčáry B
5. kolo, 20. září, 16.30
Ohaře – Konárovice B
Býchory B – Bělušice
Ovčáry B – Žiželice
St. Kolín B – Volárna
Tři Dvory B – Krakovany B
Němčice – Sendražice
Jestřabí Lhota B – volno
6. kolo, 27. září, 16.30
Konárovice B – Sendražice
Krakovany B – Němčice
Volárna – Tři Dvory B
Žiželice – Jestřabí Lhota B
Bělušice – Ovčáry B
Ohaře – Býchory B
volno – Starý Kolín B
7. kolo, 4. října, 16.00
Býchory B – Konárovice B
Ovčáry B – Ohaře
Jestřabí Lhota B – Bělušice
Starý Kolín B – Žiželice
Němčice – Volárna
Sendražice – Krakovany B
Tři Dvory B – volno
8. kolo, 11. října, 16.00
KonároviceB–KrakovanyB
Volárna – Sendražice
Žiželice – Tři Dvory B
Bělušice – Starý Kolín B
Ohaře – Jestřabí Lhota B
Býchory B – Ovčáry B
volno – Němčice
9. kolo, 18. října, 15.30
Ovčáry B – Konárovice B
J. Lhota B – Býchory B
Starý Kolín B – Ohaře
Tři Dvory B – Bělušice
Němčice – Žiželice
Krakovany B – Volárna
Sendražice – volno
10. kolo, 25. října, 15.30
Konárovice B – Volárna
Žiželice – Sendražice
Bělušice – Němčice
Ohaře – Tři Dvory B
Býchory B – Starý Kolín B
Ovčáry B – J. Lhota B
volno – Krakovany B
11. kolo, 1. listopadu, 14.00
J. Lhota B – Konárovice B
Starý Kolín B – Ovčáry B
Tři Dvory B – Býchory B
Němčice – Ohaře
Sendražice – Bělušice
Krakovany B – Žiželice
Volárna – volno
12. kolo, 8. listopadu, 14.00
Žiželice – Volárna
Bělušice – Krakovany B
Ohaře – Sendražice
Býchory B – Němčice
Ovčáry B – Tři Dvory B
J. Lhota B – St. Kolín B
Konárovice B – volno
13. kolo, 15. listopadu, 14.00
St. Kolín B – Konárovice B
Tři Dvory B – J. Lhota B
Němčice – Ovčáry B
Sendražice – Býchory B
Krakovany B – Ohaře
Volárna – Bělušice
volno – Žiželice

Hrají doma

Sobota – předzápas áčku: Jestřabí Lhota B, úředně: Žiželice, Němčice, Sendražice, Volárna, Tři Dvory B.
Neděle – 10. 15: Konárovice B, úředně: Bělušice, Ohaře, Býchory B, Ovčáry B, Starý Kolín B, Krakovany B.