Kondrac - Ratboř 2:1

Do zápasu lépe vstoupili domácí. Hosty přehrávali a také se v 15. minutě prosadili zásluhou Pavlíčka. Poté se hra začala vyrovnávat, což vyvrcholilo vyrovnávající brankou Břízi. Ve 35. minutě se naneštěstí pro hosty znovu prosadil Pavlíček, přestože ke konci poločasu Kondrac odpadal a Ratboř byla lepší.

,,Ze začátku na nás vlítli a byli lepší. Poté se to vyrovnalo a ke konci půle jsme byli lepší my," uvedl Miroslav Dolejš, hrající tiskový mluvčí Ratboře.

Druhý poločas byl vcelku vyrovnaný. Přesto Ratboř mohla srovnat. Aktivní Gembiczki ani jednu ze tří slibně vyhlížejících příležitostí neproměnil. Ke konci zápasu bylo na domácích cítit, že by si výhru chtěli ještě pojistit třetím gólem, to se však již nepovedlo. ,,Celkově byl zápas vyrovnaný. Škoda, že jsme prohráli," dodal Dolejš.

Branky: 15. a 35. Pavlíček - 21. Bříza. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 0:0. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Ratboř: Lebeda - Bohuňovský, M. Dolejš, Hošek, P. Dolejš - Bříza (65. Vaněk), Švarc, Skopec, Gembiczki - Brtník, Formánek (46. Míšek).

Denis Jeřábek