Ratboř - Chocerady 2:2

Vstup do utkání byl pro Ratboř více než dobrý. Bohužel ani jednu ze svých šancí domácí ale nevyužili.

Poté začali otěže utkání přebírat hosté. Výsledkem toho byla 23. minuta a gól Vondráka. I nadále byly lepší Chocerady. Až přišla 37. minuta a parádní branka Hoška, jenž se trefil z přímého volného kopu. Poločas skončil 1:1.

Ve druhé půli byla Ratboř lepším týmem, ale jako první inkasovala, když se trefil Mastný. Naštěstí v 85. minutě chtěl centrovat Gembiczki a byla z toho branka. Poté ještě Ratboř mohla vyhrát, ale Gembiczki svou šanci nevyřešil ideálně. ,,Ve druhé půli jsme byli lepší. Škoda. Na konci jsme měli šanci i na výhru,“ popsal Ivan Švarc, trenér Ratboře.

Branky: 37. Hošek, 85. Gembiczki - 23. Vondrák, 54. Mastný. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 1:1.

Ratboř: Míšek - Skopec, M. Dolejš, Hošek, P. Dolejš - Bříza (65. Bohouňovský), Suchý, Švarc, Gembiczki - Blahník (78. Formánek), Chábera (65. Lebeda).