Kostelec – Ratboř 7:2

A ač měli v úvodních dvou minutách hosté dvě slibné šance, v sedmé minutě už prohrávali 0:3. Úvod zápasu měl rychlý spád a rozhodl. Náskok domácích totiž už hosté korigovat nedokázali.

Ve dvacáté čtvrté minutě se tedy po trestném kopu Dolejše prosadil Blahník, ale Ratboř si záhy dala vlastní branku a další dostala po rohovém kopu, takže si do kabin nesla průběžný stav 5:1.

A to se těžko obrací, natož u lídra tabulky. Kostelec ještě ke všemu hned v úvodu druhé půle přidal dvě rychlé branky a bylo hotovo. Blahník už jen v závěru proměněnou penaltou kosmeticky upravil výsledek na 7:2.

„Výsledek odpovídá postavení týmů v tabulce. Domácí byli lepší. Když bychom ale hned na začátku proměnili jednu z našich dvou šancí, tak se zápas mohl vyvíjet jinak,“ věřil kouč Ratboře Ivan Švarc. „My jsme do Kostelce navíc jeli bez čtyř hráčů základní sestavy,“ upozornil ještě na fakt, že jeho tým nebyl kompletní,

Branky: 24. a 84. Blahník (84. z PK). Rozhodčí: Vyhnal. ŽK: 3:0. Poločas: 5:1. Diváci: 150. Ratboř: Lebeda – P. Dolejš, Kemza, Skopec, Kocourek – Bohuňovský (58. Bříza), M. Dolejš (76. Míšek), Švarc, Gembiczki – Blahník, Brtník.