Radim sahala na půdě lídra po bodu

Klecany - Fotbalisté Radimi ve druhém jarním kole I. A třídy prohráli v Klecanech.

17.3.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Klecany – Radim  3:2

Schylovalo se k překvapení, Radim měla nakročeno k vítězství. Na vedoucí branku domácích ze 7. minuty brzy odpověděla vyrovnáním a ještě  před odchodem  do kabin se dostala do jednobrankového vedení.

A vedoucí mužstvo soutěže Klecany dokonce dohrávaly utkání bez vyloučeného hráče. Ani to ale nestačilo, mezi 77. a 87. minutou přišla Radim o vedení a nakonec i zasloužený bod. Vítězství domácím trefil z trestného kopu Filinger.

„Myslím si, že to bylo zajímavé a rušné utkání, ve kterém nebyl vidět rozdíl v umístění mužstev, bylo to vyrovnané utkání. Naše vedení po první polovině bylo zasloužené. V druhém poločase se hra více vyrovnala a paradoxně jsme po našich chybách dovolili oslabenému soupeři dvakrát skórovat. Pro body jsme sem sice nepřijeli, ale měli jsme k nim velice blízko. Spravedlivá by byla asi remíza,“ řekl po utkání trenér Radimi Petr Šafránek.

Branky Radimi: 12. Havránek,  41. Slunéčko. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 1:2.  ČK: 62. Pospíšil (K). Diváci: 100. Poločas: 1:2.
Radim: Arnold – Macháček, Novák, D. Hrodek, Čábelka – Exner (72. Materna), J. Hrodek, Antoš, Mužík – Havránek, Slunéčko.

(Miloslav Kapic)

Autor: Redakce

17.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

Petr Korál pokřtil kapele Benefit novou desku, asistovali u toho Blue Bucks a Telegraf.
129

OBRAZEM: Petr Korál pokřtil kapele Benefit novou desku

Regionální muzeum v Kolíně připravilo na sobotu zajímavý program při příležitosti Mezinárodního dne archeologie.
14

Mezinárodní den archeologie přilákal malé i velké

Volby 2017 v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni

Kolínsko - Jak vypadaly parlamentní volby v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni?

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

OBRAZEM: Druhý volební den na Kolínsku

Kolínsko - Také druhý den voleb do poslanecké sněmovny provázela na Kolínsku hojná účast voličů. Přes 50 % hlásily volební komise v sobotu dopoledne v Polepech, Zásmukách, Doubravčanech a řadě dalších míst.