Uhlířské Janovice – Radim 2:1

Škoda, sám janovický předseda Miroslav Tvaroha hovořil o šťastném vítězství. Radim promarnila, co se dalo, jen v druhém poločase to bylo snad šest gólových příležitostí a dvě nastřelená břevna.

„Zápas se mi nehodnotí moc dobře. Na šance jsme jasně zvítězili, na branky to bylo horší, a to nás ještě po přestávce několikrát podržel O. Černý. A ještě jsme zřejmě na nějaký čas přišli o zraněného Zahradníka. Snad hned z první šance jsme dali branku, bohužel místo potvrzení našeho vedení Novákem, přišlo z protiútoku vyrovnání. Domácí začali zlobit a my jsme se dostali do problémů. Myslím si, že nejen druhý poločas jsme byli fotbalovější, domácí nás zase předčili bojovností a důrazem v zakončení. Při druhé brance jsme udělali chybu v rozehrávce přímého kopu. Místo centru na vysunuté vysoké hráče volil Hrodek rozehrávku nakrátko, míč Hovorka ztratil a z protiútoku přišel dle mého názoru zbytečný faul a penalta.
Potom jsme sehráli asi nejlepší úsek zápasu, bohužel hrát snad do půlnoci, branku nedáme. Prohráli jsme zápas, ve kterém jsme měli na vítězství,“ řekl po utkání trenér Radimi Jiří Černý.

Branky: 32.Wolf, 65. Churavý z PK – 10.Havránek. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Radim: O. Černý – Zahradník (35. Funda), Hrodek, Seifert, Paroulek – Exner, Homola, Hovorka (75. L. Michálek), Kedršt – Novák, Havránek.

Milosav Kapic