Semice - Radim 3:0

Hosté všechny góly inkasovali v posledních deseti minutách. První půle byla vyrovnaná, co se týče hry i na počet šancí. Na obou stranách došlo ke dvěma nebezpečným situacím.

,,Škoda, že jsme v první půli neproměnili. Byla tam jedna stoprocentní šance. Do druhé půle jsme nasadili Longforda, což se poté ukázalo jako špatný tah, protože chyběl Hovorka,“ uvedl Jiří Černý, hrající kouč Radimi.

Ve druhém poločase Radim ztratila mezihru a dostala se pod tlak soupeře. V 80. minutě poslal Semice do vedení Koštíř, který dobře zahrál přímý kop. O tři minuty později se prosadil Kapiška a chvíli po něm i Bubeník.

,,Byl to podle mě remízový zápas, ale nezvládli jsme posledních deset minut a je z toho jasná prohra. Přestali jsme hrát a soupeř nás potrestal,“ přiznal Černý.

,,S výsledkem jsem spokojen s hrou ale ne. Takhle doma hrát nemůžeme. Hra by měla být lepší,“ nechal se slyšet Josef Pavliš, trenér Semic.

Branky: 80. Koštíř, 83. Kapička, 86. Bubeník. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 2:1. Diváci: 300. Poločas: 0:0.
Radim: J. Černý - Paroulek, Hrodek, Kejda, Švorba - L. Michálek (83. P. Michálek), Homola, Seifert, Funda (73. Exner) - Hovorka (46. Longford), Havránek.

(Denis Jeřábek)