Trhový Štěpánov - Radim 1:4

Díky skvělým výsledkům se vyhoupli až na druhou příčku. V sobotním 23. kole zajížděli na trávník posledního Trhového Štěpánova v roli jasného favorita. Tu beze zbytku naplnili, když zvítězili 4:1.

Hosty poslal do vedení ve 24. minutě střední obránce Novák. Radim měla optickou převahu a svého soupeře přehrávala. Ovšem v poslední minutě prvního poločasu srovnal skóre domácí Kopecký. ,,Z vlastní nedisciplinovanosti jsme nechali soupeře vyrovnat. Vydali jsme se ve velkém počtu hráčů dopředu, přišli o míč a soupeř šel ve čtyřech hráčích na jednoho našeho. O poločase byla v kabině bouřka. Nebyl jsem spokojen především s nasazením. Přeskupili jsme řady, kdy stoper Novák šel na hrot a hráli jsme na tři útočníky,“ sdělil Jiří Černý, hrající trenér Radimi.

Druhá půle začala velkou šancí Trhového Štěpánova. Černého zachránila tyč. V 50. minutě do černého pálil Havránek a Radim zase vedla. Navíc v 70. minutě se podruhé v zápase prosadil Novák a prakticky utkání rozhodl. Chvíli před konečným hvizdem se na listinu střelců zapsal Antuš. ,,Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Měli jsme optickou převahu a hru kontrolovali,“ nechal se slyšet Jiří Černý.

Branky: 45. Kopecký - 24. a 70. Novák, 50. Havránek, 88. Antuš. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Radim: J. Černý - Exner, Novák, Hrodek, Švorba - Michálek (46. Antuš), Homola, Funda, Moravec (70. Dvořák) - Dražan (75. Batelka), Havránek.

(Denis Jeřábek)