FK Kolín – Příbram B 3:2

Souboj dvou posledních celků tabulky nezačal pro domácí dobře. Na začátku prohrávali kolínští starší dorostenci o dva góly. Pak však rozjeli stíhací jízdu. Výsledek? Tři góly v řadě a důležité vítězství. „Opět jsme si to udělali zbytečně těžší. Kdyby kluci k tomu zápasu přistoupili zodpovědněji, mohlo to být snažší,“ uvedl kouč Ladislav Bobek. „Ale i tak musím kluky pochválit za to, že to nezabalili a zápas nakonec zvládli.“

Branky: 40. a 82. Kesner, 30. Kureš. Poločas: 2:2. FK Kolín: Mašín – Biško, Holub, Rudzan, Kutil – Vácha (80. Končický), Kesner, Kopecký, Hajný – Kacafírek (85. Adámek), Kureš (70. Michálek).

FK Kolín – Příbram B 2:0

První poločas nepřinesl příliš pohledný fotbal. Kolínskému dorostu se nedařila kombinace a spoléhal se pouze na nakopávané balóny, se kterými si Příbram uměla poradit. Přesto si domácí vytvořili obrovskou šanci, kdy Volavka trestuhodně nedokázal skórovat do prázdné branky.

Ve druhé půli se hra Kolína přece jen zlepšila a domácí to dokázali gólově zúročit. Nejprve v 62. minutě Regner hlavou zužitkoval rohový kop a v 73. minutě proměnil Dostál samostatný nájezd. V závěru už Kolín kontroloval průběh utkání a připsal si na domácím hřišti zaslouženě tři body. „Už jsme sehráli určitě lepší zápasy, ale důležité je, že se nám podařilo doma bodovat. Konečně začínáme dávat góly, tak doufám, že nám to do konce podzimu vydrží. Mezihra nám dneska moc nefungovala, ale cením si toho, že to kluci vybojovali,“ zhodnotil výhru svého celku trenér Jakub Stach.

Branky: 62. Regner, 73. Dostál. Poločas: 0:0. FK Kolín: Dastych – Růžička, Regner, Dudla – Jirků (74. Kutifel), Valenta, Michálek (74. Pohnětal), Radil – Havránek (55. Král), Volavka, Dostál (74. Pospíšil).