III. třída A: Tři Dvory B - Polepy B 0:4, Velký Osek B - Týnec n. L. 0:4 (Tatíček 3, Kučera).
1. Týnec n. L. ⋌ 4 4 0 0 15:2  12
2. Č. Pečky B⋌ 4 3 1 0 12:3  10
3. Veletov⋌ 4 3 1 0 11:5  10
4. Polepy B⋌ 4 3 0 1  9:3   9
5. Nebovidy⋌ 4 3 0 1  8:6   9
6. Veltruby⋌ 4 2 0 2 11:6   6
7. Libodřice ⋌ 4 2 0 2 10:8   6
8. Radovesnice⋌ 4 1 1 2  7:8   4
9. Hradištko ⋌ 4 1 1 2  7:9   4
10. Ovčáry⋌ 4 1 1 2  5:10  4
11. Krakovany ⋌ 4 1 0 3  4:8   3
12. T.Dvory B⋌ 4 1 0 3  4:14  3
13. Pašinka⋌ 4 0 1 3  4:11  1
14. V. Osek B⋌ 4 0 0 4  2:16  0


IV. třída A: Starý Kolín B - Býchory B 9:0 (Mráček 4, Hrubeš 2, Čákora, Malina, Pohl), Němčice - Volárna 1:0 (Janek), Krakovany B - Ovčáry B 4:2 (za hosty Machůrka, Melichar), Sendražice - Týnec n. L. B 0:2 (M. Váša, Balík), Bělušice - Konárovice B 5:3, Jestřabí Lhota B – Ohaře nehráno, hosté se k utkání nedostavili.
1. St. Kolín B⋌ 4 3 0 1 18:3  9
2. Žiželice⋌ 3 3 0 0 10:1  9
3. Týnec n. L. B⋌ 4 3 0 1 12:4  9
4. Sendražice⋌ 4 2 0 2 10:4  6
5. J. Lhota B⋌ 3 2 0 1  9:6  6
6. Krakovany ⋌ 4 2 0 2  6:7  6
7. Bělušice⋌ 4 2 0 2 13:16 6
8. Konárovice⋌ 4 2 0 2  7:10 6
9. Němčice⋌ 4 2 0 2  5:8  6
10. Volárna⋌ 3 1 0 2  4:5  3
11. Ovčáry B⋌ 3 1 0 2  6:9  3
12. Ohaře⋌ 2 0 0 2  0:3  0
13. Býchory B⋌ 4 0 0 4  0:24 0


IV. třída B: Pašinka B - Štítarský SK 3:2 (za domácí Kratochvíl, Martínek, Malina), Bečváry B - Ratboř B 5:5 (za hosty Kuthan, Vančura, Kroutil, Palermo, Ilič), Křečhoř - Kořenice 2:1 (za domácí Káninský, Kocek), Lošany - Ratenice 1:2 (za hosty Poula, Bašta), Vrbová Lhota B - Nová Ves 0:7 (Bendák 3, Flitr 2, Březina, Poula), Svojšice B - Dolní Chvatliny 0:6 (R. Štika 3, M. Vaško, Hendrych, Benko), Cerhenice - Nebovidy B 7:2.
1. Cerhenice⋌ 4 3 1 0 21:3  10
2. Křečhoř⋌ 4 3 1 0 13:7  10
3. Chvátliny⋌ 4 2 1 1 33:7   7
4. N.Ves⋌ 4 2 1 1 14:9   7
5. Nebovidy B⋌ 4 2 1 1 14:12  7
6. Ratboř B⋌ 4 2 1 1  8:7   7
7. Bečváry B⋌ 4 1 3 0 12:9   6
8. Pašinka B⋌ 4 2 0 2 10:12  6
9. Kořenice⋌ 4 1 1 2  7:7   4
10. Lošany⋌ 4 1 1 2 11:12  4
11. Štítarský ⋌ 4 1 1 2  6:8   4
12. Ratenice⋌ 4 1 0 3  5:10  3
13. Svojšice B⋌ 4 1 0 3  4:20  3
14. Vrb. Lhota⋌ 4 0 0 4  4:39  0

IV. třída C: Ždánice - Jevany B 4:1 (za domácí Štěpán, Veselý, Kotrba, Lenc), Kšely - Tuchoraz B 0:3, Brežany II B - Dobřichov B 2:7, Plaňany B - Liblice B 1:2.
1. Tuchoraz B⋌ 4 4 0 0 13:3  12
2. Dobřichov ⋌ 4 3 0 1 14:7   9
3. Vr. Lhota ⋌ 3 2 1 0 12:3   7
4. H. Kruty⋌ 4 2 1 1  6:3   7
5. Chotutice⋌ 4 2 1 1 10:8   7
6. Svojšice⋌ 3 2 0 1 11:3   6
7. Ždánice⋌ 4 2 0 2  9:9   6
8. Kšely⋌ 4 1 1 2  5:8   4
9. Liblice B⋌ 4 1 1 2  5:11  4
10. Rostoklaty⋌ 3 1 0 2  6:6   3
11. Jevany B⋌ 4 1 0 3  6:12  3
12. Brežany II⋌ 4 0 1 3  4:16  1
13. Plaňany B⋌ 3 0 0 3  2:14  0