Kolín/ Týmům z Kolínska se v dalším kole I. B třídy skupiny C dařilo.

18.5.2008

Z utkání Tuchoraz - Pečky (4:1).Foto: DENÍK/Michal Bílek

Pečky – Kounice 4:1

Fotbalisté Peček se po minulém nepovedeném zápase s Tuchorazí zvedli a porazili sestupem ohrožené Kounice 4:1, když všechny své branky nastříleli ve druhém poločase. „Hosté přijeli pro bod a málem se jim ho podařilo odvézt. První poločas jsme totiž hráli katastrofálně. Kluci neběhali, nebojovali, mysleli si, že jim tři body spadnou do klína samy. O přestávce jsem zvýšil v kabině hlas, jak jsem to tady ještě nikdy neudělal, a v druhé půli jsme konečně hráli fotbal. Tři body jsme získali zaslouženě,“ zhodnotil zápas trenér Peček Miloš Malina a dodal: „Jsem rád, že to tak vyšlo, že se rozlučka vydařila, protože to bylo moje poslední utkání na lavičce Peček, od pondělí již povedu celek Polep.“

Branky: 48. a 78. Vančura (obě z PK), 67. Kejda, 86. L. Holub – 80. Koula. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 0:5. Diváků: 150. Poločas: 0:0.
Pečky: Cmár – Hanuš, Funda, Hůrka, Melíšek – Modrovič (66. Braňka), Müller, Vlk (78. L. Holub), Nykodým (55. Zelenka) – Kejda, Vančura.

Libodřice – Vrdy 5:1

Fotbalistům Libodřic se v poslední době daří. Z posledních čtyř utkání získali plný počet dvanácti bodů. Naposledy doma přehráli jasně Vrdy. „Mužstvo se už konsolidovalo,“ uvedl kouč Vladimír Pěkný. „Navíc naše vítězství jsou přesvědčivá. Dáváme čtyři pět gólů za zápas,“ dodal.
Výjimkou nebylo utkání ani proti Vrdům. Hosté si odvezli pětibrankový nášup. „Přejeli jsme je,“ přiznal Pěkný. „Kluci jsou v pohodě a je to znát.“

Branky: 15. a 60. Jelínek, 25. Červeňák, 28. Pěkný, 85. Janovský – 32. Kříž. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 0:2. Diváků: 80. Poločas: 3:1.
Libodřice: J. Šrámek – R. Šrámek, Lapáček, Klička, Dolejší – Dušek, Červeňák, Bohuslav, Pěkný – Jelínek (83. Kruliš), Kovacz (50. Janovský).

18.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

S Deníkem za zábavou. Kam se podíváte?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled zajímavých událostí v regionu.

ANKETA: Půjdete k volbám?

Kolínsko - Ptali jsme se obyvatel Kolínska, zda půjdou volit.

Zdravotně postižení z celého regionu se sjeli na podzimní ples

Kolín /FOTOGALERIE/ – Již po patnácté uspořádalo vedení Domova Na hrádku z Červeného Hrádku v Bečvárech Podzimní ples pro osoby se zdravotním postižením, tentokrát si pro něj vybralo prostory Městského společenského domu v Kolíně.