Polepy v dohrávce bodovaly v Janovicích

Uhlířské Janovice/ V dohrávaném utkání odloženého duelu 18. kola fotbalové I.A třídy přivítaly Uhlířské Janovice na svém hřišti celek z Polep. Hostující hráči měli co napravovat, v podzimním utkání doma prohráli 0:1 po chybě gólmana Malého, který se mezi tři tyče postavil i tentokrát.

22.4.2009 3

Z utkání Uhlířské Janovice - Polepy (1:1).Foto: Deník/Michal Bílek

Uhlířské Janovice – Polepy 1:1

Ten, kdo se opozdil, neviděl úvodní branku duelu. Tečovaná střela Uhra sice rozvlnila síť, ale euforii domácích rázně utnul hvizd hlavního rozhodčího pro ofsajdové postavení. Opravdová gólová radost propukla v 15. minutě, kdy po přiklepnutí Stoupy napřáhl Jícha zpoza vápna a umístěnou přízemní nechytatelnou střelou otevřel skóre – 1:0.
Patrný podpis na inkasované brance gólmana Malého asi nalákal ke střeleckému pokusu i L. Bohatce, který však mířil těsně vedle polepské svatyně. To už byl ovšem stav vyrovnaný, neboť chvíli předtím vyrovnal Müller. Další gólová radost nebyla nikomu dopřána. Na jedné straně Kopeckému chybělo více dravosti v souboji s Malým, na druhé straně mířil Suchánek do tyče a dorážející Javorek vysoko nad.
V úvodu druhého poločasu měl dvakrát dobrou palebnou pozici L. Kmoch. Nejdříve ho vychytal Verner, druhý pokus o chvíli později polepský záložních nenasměroval do prostoru vymezeného brankovou konstrukcí. A když se neujaly ani další šance, skončil zápas nerozhodně 1:1.
„Soupeř byl kvalitní. Za druhý poločas jsme si ale zasloužili vyhrát. Hráli jsme dobře,“ řekl po utkání trenér Polep Miloš Malina.

Branky: 15. Jícha – 25. Müller. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: Bohatec, Kopecký, Jícha, Musil – Zelenka. Diváci: 280. Poločas: 1:1.
Polepy: Malý – Dušek, Suchánek, Týma, Zelenka – Kesner, Müller, L. Kmoch, Javorek – Křelina, Slezák.

OBRAZEM: Petr Korál pokřtil kapele Benefit novou desku

Kolín – Zatímco o sobotním večeru v televizi zástupci politických stran odhalovali, s kým půjdou či nepůjdou do koalice a v domácnostech bouchali šampaňské nebo hledali pas, to podle toho, koho volili, v kolínském městském společenském domě hrály kapely, které přežily nejen ústrky a zákazy komunistů, ale i všechny vlády současné.

Mezinárodní den archeologie přilákal malé i velké

Kolín /FOTOGALERIE/ - Regionální muzeum v Kolíně připravilo na sobotu zajímavý program při příležitosti Mezinárodního dne archeologie. Něco zajímavého pro sebe si v něm našli malí i velcí, fundovaní průvodci dokázali vždy přizpůsobit svůj výklad věku návštěvníků nebo třeba regionu, odkud do kolínského muzea přijeli.

Volby 2017 v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni

Kolínsko - Jak vypadaly parlamentní volby v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni?

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.