Polepy – Český Dub 4:3

„Bylo to nehezké utkání. Pro diváky bylo asi atraktivní, když padlo sedm branek, ale herně jsme nepředvedli to, co umíme,“ nebyl po utkání spokojený polepský trenér Jaroslav Bejlek. Podle jeho slov jeho tým předvedl o mnoho horší výkon než před týdnem ve Vilémově „Byly to nebe a dudy, jak se říká,“ dal k dobru.

Polepy už v šestnácté minutě prohrávaly 0:2. Pak se jim během dvou minut podařilo zásluhou Vojtíška a Libora Křeliny srovnat, ale co naplat, když přišla další chyba a gól hostů do šatny.

Domácí celek ale neklopil oči a po přestávce vešel na trávník s chutí do vyrovnání. A to se také podařilo. Druhou brankou v utkání se o druhé vyrovnání postaral Libor Křelina. Po sérii nepovedených akcí na obou stranách pak přišla ta nejdůležitější.

Javorek dostal pas do brejku a v osmdesáté osmé minutě přeloboval gólmana hostů. Pro svůj tým tak trefil tři body – 4:3.

„Nedařila se nám kombinační hra a dostali jsme branky po hrubých chybách jednotlivců. Měli jsme dostat o dvě branky méně. Nicméně nasazením jsme na konci zápasu dokázali zápas otočit na naši stranu a vyhrát, komentoval sobotní výhru polepský kormidelník Bejlek. „Za konečné nasazení bych hráče pochválil, ale to je vše. Jinak jsme nehráli dobře,“ doplnil ještě.

Branky: 21. Vojtíšek, 22. a 54, Libor Křelina, 88, Javorek. Rozhodčí: Šob. ŽK: 4:3. Poločas: 2:3. Diváci: 160. Polepy: Procházka – Růžička, Suchánek, Murárik, Hrabal – Müller (80. Lukáš Křelina), Paták, Kmoch, Javorek – Vojtíšek (64. Slezák), Libor Křelina (89. Vaňkát).