Polepy – Litvínov 1:1

Již tři kola nepoznali hráči Polep pocit vítězství. V předchozích dvou kolech vyšli bodově na prázdno, naposledy získali před vlastními diváky alespoň bod, když remizovali se zachraňujícím se Litvínovem. Body nakonec mohli mít tři, ale Suchánek v závěru pohrdl pokutovým kopem.

„Dneska jsme prohospodařili další dva body, který bych nerad, aby nám pak ve finále chyběly, ale narazili jsme na houževnatýho a bojovnýho soupeře, který si sem přijel minimálně pro bod a podřídil tomu svoji taktiku. Hra na jednoho vysunutýho útočníka se mu celkem dařila. My v současným stavu, kdy nás sužují zranění a také zaměstnání některých hráčů, tak jsme se nedokázali vybičovat k většímu výkonu. Nehledě na to, že jsme nedokázali proměnit ani pokutový kop,“ hlesl po utkání trenér Polep Jaroslav Bejlek.

Jeho tým měl drtivý nástup. Během šesti minut se dostal do dvou gólových příležitostí. Nejprve Libor Křelina připravil zpětnou přihrávkou palebnou pozici pro Javorka, toho však rozesmutnil brankář Suvák a chvíli po něm to technickou střelou z hranice velkého vápna zkoušel prvně jmenovaný, jeho jedovka ale skončila těsně nad.

Pak se na chvíli přihlásili o slovo i hosté. Malého pozornost zkoušel střelou z úhlu Benčík. Marně. Domácí gólman byl ve střehu.

Jestliže tato situace brankou neskončila, tak ta po půl hodině hry už ano. Okénko v obraně Polep využil dorážkou Stožický.

Odpověď byla rychlá. O devět minut později si na Kmochův trestný kop naskočil Libor Křelina a hlavou vyrovnal.

Začátek druhé půle kopíroval tu první. Do šancí se dostávali hostitelé. Vojtíškovu ránu ze strany vyrazil Suvák a když byl litvínovský brankář překonán, pomohlo mu po střele Murárika břevno.

Podobnou mincí ale oplácel i Litvínov. Po hodině hry měl na hlavě tutovku Karlík, ale z bezprostřední blízkosti minul, po něm mířil do tyče Stožický.
V nervózním závěru mohl po faulu Rouse na Lukáše Křelinu rozhodnout Suchánek, ale domácí kapitán tíhu okamžiku neunesl. Čtyři minuty před koncem neproměnil penaltu. Brankář Suvák mu jeho úmysl vystihl.

„Jsem z utkání velice zklamán, hlavně tím okolo fotbalu,“ podotkl Bejlek.

Branky: 29. Libor Křelina – 30. Stožický. Rozhodčí: Grimm. ŽK: Procházka, Benčík, Vaculík (vš. Litvínov). Diváci: 130. Poločas: 1:1.
Polepy: Malý – Lukáš Křelina, Suchánek, Murárik, Hrabal – Vojtíšek, Paták, Kmoch, Javorek – Müller, Libor Křelina (61. Slezák).